x

İsme Özel Nakışlı Altın ve Takı Yastığı

Kategorimizde bulunan birbirinden şık bebek yastığı ürünlerinin hitap ettiği bebekler daha doğmadan hem anne ve babası hem de yakın çevresi için telaşesi başlar. Bunun nedenlerinden biri de bebeklerin bizim kültürümüzde çok önemli bir yere sahip olmasıdır. Örneğin aile bireyleri ve yakın dostlar yeni doğan ziyaretine giderken yanlarında takı ya da armağan götürürler. Dolayısıyla takı yastıklarının önemi büyüktür ve birçok aile bebekleri doğduğunda bu ürünleri kullanmaktadır. Bunun için de isme özel takı yastıkları üretilmektedir.

Nakış Desenleriyle Renklenen Altın Yastıkları

Bebek takı yastığı kategorisi içerisinde pek çok model bulunmaktadır. Kız ve erkek bebekler için farklı desenler kullanılarak tasarlanmış olan modeller, isme özel olarak üretilmektedir. Kız bebekler için çiçek, kelebek ve melek kanadı gibi figürler, erkek bebekler için ise taç, denizci çapası ve yine melek kanadı gibi figürler ağırlıktadır. İsimli bebek yastığı ürünlerini dilerseniz pembe, lila ve mint yeşili gibi kızlara hitap eden renklerde, dilerseniz de mavi, lacivert ve koyu gri gibi erkeklere hitap eden renklerde tercih edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, tercihinizi nazar dualı model gibi unisex bir modelden yana kullanabilirsiniz.

Kategorimizde yer alan yastıklar ağırlıklı olarak kare ve ayrıca dikdörtgen formda tasarlanmıştır. İçi boncuk elyaf ile doldurulan ve yıkama kolaylığı sağlaması için çıkarılabilir bir kılıfa sahip olan bu ürünleri bebeğinizin cinsiyetine ve ismine göre özelleştirebilirsiniz. Sevimli figürlerle hazırlanan modeller, sizlerin olduğu kadar misafirlerinizin de çok hoşuna gidecek. Kız bebekler için ağırlıklı olarak gold, pembe, mor, lila ve mint yeşili renklerde, erkek bebekler için ise mavi, gri, kırmızı ve lacivert renklerde tasarlanmış olsalar bile, sizler isteğinize göre özelleştirme yapabilirsiniz. NadirHediye tarafından sunulan altın yastığı ürünleri bebeğinize özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Takılara Hazırlıksız Yakalanmayın: Takı Yastığı

Yastıklar günümüzde dekoratif bir öğe olarak da çok önemlidir. Pek çok alanda kullanılan bu parça, bu sefer karşımıza takı yastığı olarak çıkmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlarla sizlere sunulan ürünleri çeşitli amaçlar için kullanabilirsiniz. Kızlar için üretilen bebek altın yastığı modellerini doğum sonrası bebek odasında veya hastane odasında hediye olarak getirilen takıların takılması için kullanabilirsiniz. Erkeklere hitap eden ürünleri ise tüm bunlara ek olarak sünnet zamanında da kullanabilirsiniz. Bizim adetlerimizde bebek kınası da çok önemlidir. Bebeklerinize eğer kına yakacaksanız, bu dönemde de kullanabilirsiniz.

Bütün bunların dışında, günümüzde anneler daha bebekleri doğmadan baby shower partisi yaparlar. Partide bebeğinizin isminin yazılı olduğu bir yastık ile ortama farklı bir hava katabilirsiniz. Ürünlerin kaliteli malzemelerden üretiliyor olması, yastıkları uzun zaman saklamanıza ve çeşitli aktivitelerde kullanmanıza yardımcı olacaktır. Dilerseniz kategorimizden alacağınız bu ürünleri bebeğinizin odasına dekor amaçlı koyabilirsiniz.

İsimli takı yastığı günümüzde hastane odasında da tercih edilmektedir. Hastanede yapılan doğumlarda yakın akrabaların ya da arkadaşların getirdiği takılar bu yastıklara takılmaktadır. Bebekleriniz için NadirHediye’nin ‘İsme Özel Takı Yastığı’ kategorisi altındaki isimli ürünler harika bir tercihtir. Bebeğinizin ismine özel olarak üretilen bu yastıklar, ileride çocuklarınıza bırakabileceğiniz en güzel anılardan biri olacaktır!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.