x

Bebek Battaniyesi Modelleri

Yeni bebeğini kucağına alan annelerin mutluluklarını paylaşmak ve onların yanında olduğunuzu gösterebilmek için bebek hediyeleri alınır. Yeni doğan bebekler için çeşitli ürünlere ihtiyaçlar vardır ve bu ihtiyaçların önemli bir bölümü yakınların getirecekleri hediyeler ile karşılanmaktadır. Bebek battaniyeleri en güzel hediyelerden birisidir.

Bebeğin ihtiyaçları için hem anne adayı hem de yakın çevre doğum olmadan önce çeşitli hazırlıklar yapmaya başlarlar. Hediye seçiminde zorluk yaşayanlar, sitemizin bebek kategorisi bölümünü inceleyerek, yeni ürün çeşitlerimizi görebilirler. Battaniye çeşitlerimizi inceleyenler, renk ve desen seçimi yaparak isterlerse üzerine bebeğin ismini yazdırabiliyorlar.

İsimli Bebek Battaniyeleri

Yeni doğan bebek hediyeleri ürün çeşitlerimiz arasında, bebek battaniye modelleri yer almaktadır. Battaniye modellerimizi, kız bebek ve erkek bebek olarak farklı seçenekler ile sunuyoruz. Bebekler için battaniyeye her mevsim ihtiyaç vardır.

Bebekler, yatakları dışındaki tüm vakitlerini battaniye üzerinde geçirirler. Bunun için her bebek için birden fazla battaniyenin bulunması, annenin işini kolaylaştıracaktır. Bebek görme gibi kutlamalar için bebek battaniye çeşitleri, en güzel hediyelerden birisi olmaktadır.

Bebeğin isminin yazılı olduğu battaniyeler, anne tarafından sürekli hatırlanmanızı sağlayacak ve aranızdaki bağı güçlendirecektir. İstediğiniz modeli seçtikten sonra, isim bilgisini, işleme ip rengini, kumaş rengini seçerek siparişlerinizi hemen verebiliyorsunuz. Bebeğin doğumundan önce ya da yapılacak olan kutlama gününden önce vereceğiniz siparişleriniz, tam zamanında elinizde olacaktır.

Kız Bebek Battaniyeleri

İsme özel bebek battaniyeleri seçilirken dikkat edilecek olan husus bebeğin cinsiyetidir. Kız bebekleri için özel olarak pembe renkli desenlerden oluşan battaniyeler tercih edilmektedir. Yeni doğan bebeğin ihtiyacını karşılamaya yönelik hediyelik ürünler seçilirken, uzun süre kullanılabilecek hediyelikler arasında battaniyeler yer alıyor. Bebekler hızlı büyüme gösterdikleri için kıyafetler daha çok kısa süreli olarak kullanılabilmektedir. Battaniyeler ise bebekler belirli bir yaşa ve boya gelene kadar kullanılabilmekte ve isimli olarak hazırlandığında hatıra olarak saklanabilmektedir.

Erkek Bebek Battaniyeleri

Yeni doğacak bebeğin cinsiyetinin erkek olduğu öğrenildikten sonra, aile ve aile çevresi hediye seçmeye başlarlar. Birçok kişi, isim işlemeli erkek bebek battaniyeleri yapmaya ya da siparişler vermeye başlamaktadır. Bebek battaniyeleri, baskı yerine nakış işlemeli olarak tercih edilmektedir. Bebeğin ismi belirlendikten sonra renk ve desen seçimi yaparak hediyelik battaniyelerinizi hemen hazırlatabiliyorsunuz. Nakış işlemeleri kişiye özel olacak ve herkesi mutlu eden bir hediye olacaktır. İstediğiniz zaman model ve renk seçimi yaparak, isimli battaniyeleri hazırlatabiliyorsunuz.

Battaniye Özellikleri

Yeni doğan bebekler için hazırlanan battaniyeler, bebek sağlığı açısından özel hazırlanmış ürünlerdir. Battaniye yapısında, alerjik ve kanserojen madde içirmemesi önemlidir. Sitemizde yer alan tüm bebek battaniyeleri %100 pamuklu kumaşlardan üretilmiş ürünlerdir. Battaniye ve üzerindeki isim, desen nakışlarında kullanılan iplikler hiçbir zararlı madde içermemektedir. Tüm modeller, her türlü yıkamaya uygundur ve 30 derece altındaki sularda yıkanması tavsiye edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.