x

İsme Özel Nakışlı Anne ve Lohusa Sabahlığı

Bebek bekleyen her anne lohusa sabahlığı ürünlerini araştırmaktadır. Her kadının hayatında bir defa da olsa mutlaka tatması gereken doğum gelip çattığında, annenin giyimi de son derece önemli bir noktadır. Doğum oldukça güzel ve özel bir olay olsa dahi, kendine has zorlukları bulunmaktadır. Ne yazık ki yeni doğum yapmış olan lohusa kadınlar çoğu zaman istedikleri gibi giyinememektedir. Bu sebeple üretilen sabahlıklı lohusa pijama takımı annelerin kendilerini daha rahat ve iyi hissetmelerini sağlamaktadır.

Kategorimizde yer alan ve üzerine özenle nakış işlenen sabahlıklar kaliteli saten kumaştan elde edilmektedir. Yeni annelerin büyük bir kısmı hamilelik döneminde büyük sıkıntılar yaşayabilmekte ve bazen normalden fazla kilo alabilmektedir. Bu da her zaman giydikleri kıyafetleri bir süre kullanamamalarına sebep olabilmektedir. Fakat lohusa sabahlık takımı ile bu sorun büyük ölçüde ortadan kalkmaktadır. Çünkü bu takımlar sayesinde günlük hayatta otururken ya da yatarken hareket etmek çok daha kolay bir hale gelmektedir. Bu ürünlerin artık çok fazla tercih ediliyor olması, beraberinde ürünlerde farklılığı da getirmiştir. Üretilen lohusa sabahlık pijama takımı artık annelere özel isimli bir şekilde üretilmektedir. İsimli üretilen sabahlıklar, annelerin bu dönemde kendilerini daha ayrıcalıklı hissetmelerine yardımcı olmaktadır.

Annelere Özel İsimli Lohusa Sabahlıklar

Hamileliğin konforlu geçmesini isteyen anneler lohusa sabahlık modelleri arasından tercih yapabilirler. Siz de bir anne adayı olarak ya da sevdiğiniz bir anne adayına hediye arayışında olan birisi olarak kategorimiz altında birbirinden farklı modellere ulaşabilir, beğendiğiniz modeli kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Ürünler annelere özel olarak üretilmektedir. Genel olarak ürün boyları 90 cm ila 100 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Bu şekilde her anne ürünlerimizi akıllarında soru işareti olmadan tercih edebilir. Farklı renk seçeneklerinin olması da artı bir avantajdır!

Günümüzde bu tür ürünlerin arkasına isim ve desen işlenmektedir. Böylece hem ürün kişiye özel hale gelmekte ve uzun yıllar boyunca saklanabilir olmakta hem de kullanan kişiler kendilerini çok daha ayrıcalıklı hissetmektedir. Bunun için bir lohusa pijama sabahlık modeli belirlemeniz, sunulan sabahlık rengi alternatiflerinden seçim yapmanız, nakış ipliği rengini seçmeniz ve ürünün sırt kısmına işlenecek metni ilgili alana yazmanız gerekmektedir. Bu sayede NadirHediye ile kendinizi çok daha ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

Doğum Çantasında Bulunması Gereken Bir Detay

Sabahlıklı lohusa takımı her annenin doğuma giderken hazırladığı çantada yer alması gereken ürünlerin arasında bulunmaktadır. Bu ürünleri hem hastanede hem de eve geldiğiniz zaman kullanabilirsiniz. Annelerin doğum sonrası sıkan ve rahatsız eden kıyafetler yerine, kendilerini rahat hissedebilecekleri ve içinde kolay hareket edebilecekleri kıyafetler kullanması gerekmektedir. Siz de bu dönemde isme özel lohusa sabahlık ürünlerini kullanabilirsiniz. Konforunuzu amaçlayan bu ürünleri kolayca giyip çıkarabilirsiniz. Yumuşacık saten kumaşıyla ister hastanede ister evde kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz. NadirHediye üzerinden vereceğiniz siparişle ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bunun için annelerin beğenisi kazanan lohusa sabahlık modellerimizi kategorimiz altında inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.