x

Altın Yastığı - İsme Özel Melek Kanatlı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Takı yastığı, yeni doğan bebeğiniz için sizi ziyarete gelenlerin, bebeğinizin dünyaya gelişini kutlamak üzere yanlarında getirdikleri altınları takabilecekleri dekoratif bir eşyadır. Hediyeleşmenin toplumumuzda çok önemli bir yeri vardır. Sevdiğimiz kişilere, yaşadıkları önemli anlarda, mutluluklarına ortak olmak için veya mutluluklarına mutluluk katmak için hediye vermeyi tercih ederiz. Bazen sebepsiz yere sadece içimizden geldiği için bir başkasına hediye verdiğimiz anlar da olur. Hal böyle olunca, yeni dünyaya gelmiş bir bebek için anne ve babaya hediye alınmaması düşünülemez.

Peki yeni doğan bir bebeğe neden ağırlıklı olarak altın hediye edilir? Cevabı basit... Altın hem şık hem de maddi karşılığı olan bir hediyedir. Yeni bir bebeğin dünyaya geldiği süreçte bazı masrafların olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Yeni doğan bebek ihtiyaçları konusunda kısa bir araştırma yapmanız size bu konuda fikir verecektir. Altın takma geleneği sayesinde bebeğe zarif bir hediye sunulurken, anne ve babaya da ekonomik olarak katkı sağlanır. İsimli bebek yastığı yeni doğan bebeğiniz için getirilen takı ve altınları rahat organize etmenizi sağlayacaktır.

Üzerine başak ve melek kanadı desenleriyle birlikte bebeğinizin isminin nakış olarak işlendiği bu isimli takı yastığı, bebeğinizin yanına çok yakışacak. Bebeğiniz için gelen altınları üzerinde toplama görevini tamamlandıktan sonra, sizin için çok anlamlı bir hatıra eşyasına dönüşecek. Altın yastığı ile beraber bebek ihtiyaç listelerinin olmazsa olmazları arasında sayılabilecek üçlü tulum takımı ve bebek battaniyesi ürünleri de mevcuttur. Dilerseniz aynı deseni tercih ederek çok kibar bir set ortaya çıkarabilirsiniz.

Altın Yastığı - İsme Özel Melek Kanatlı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Nakış işlemeli dış yastık kılıfı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş astarlı iç yastık olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. %100 pamuk nevresimlik poplin kumaştan imal edilmiş olan nakış işlemeli dış yastık kılıfı çıkarılıp yıkanabilir.
  • Ürün; nakış işlenmiş, içi doldurulmuş, süslemeleri takılmış, kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Etrafı iplik rengiyle uyumlu şerit kordon ile çevrelenmiştir.
  • Üstün kaliteli olan nakış iplikleri herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Nakış işlemeli dış yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri (örneğin şerit kordon, aplike vb.), hasar görmemeleri için, yastık kılıfından ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.