x

Lohusa Terlik ve Taç Seti

Lohusa sepeti, anne ve bebeğin doğuma yönelik temel ihtiyaçlarını barındıran ve dolayısıyla her anne adayının mutlaka hazırlaması gereken bir sepettir. Lohusalık, nispeten uzun ve heyecanlı bir bekleyişin ardından gelen önemli bir süreçtir. Anne adayı hamilelik dönemini tamamlayarak bebeğini kucağına almış ve böylelikle anne sıfatını kazanmıştır. Sizin de müstakbel bir anne olarak doğum sonrası sizi ve bebeğinizi ziyarete gelen misafirlerinize şık görünmek isteyeceğinizden eminiz. Bunun için, annelerin şıklığını biraz daha artıracak lohusa terliği farklı seçeneklerle sunulmuştur.

Rahat Ettirirken Şık Görünmenizi Sağlayan Lohusa Setleri

Lohusa seti içerisinde bulunan terlik havlu kumaştan üretilmektedir. Bunun temel nedeni, yeni doğum yapmış ve ağrıları olabilecek bir anne olarak ayaklarınızın rahat etmesini ve üşümemesini sağlamaktadır. Lohusa tacı ile de lohusa olduğunuzu vurgulayabilir ve ayrıca fotoğraf ve video çekimlerinde göz alıcı çıkabilirsiniz. Lohusalığın sembolü eskiden kırmızı kurdeleyken, günümüzde bu kurdele yerini taçlara bırakmıştır. Dilerseniz bu ürünleri hem hastanede hem de evde sizleri ziyarete gelen misafirlerinizi karşılamak için kullanabilirsiniz. Bebeğinize hediye olarak altın getiren misafirlerinize takı yastığı ile yardımcı olabilir, teşekkür mahiyetinde lavanta kesesi hediye edebilirsiniz.

Lohusa takımı içerisinde her lohusanın ihtiyaç duyabileceğini ürünleri barındırmaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanabilen bu ürünler, farklı model ve renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu setleri ister erkek ister kız bebeğinize uyarlayarak tasarlayabilir, hayalinizdeki sete kavuşabilirsiniz. Anneler hamilelik boyunca ve sonrasında konfor sağlayan ürünleri tercih etmektedir. Siz de şıklığınızı lohusa terlik taç ile tamamlayarak kendiniz için rahat zamanlar yaratabilirsiniz. Ürünler kaliteli malzemelerden özenle hazırlandığı için hem kullanırken hem de saklanma aşamasında bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Her anne adayı doğum öncesi lohusa terlik seti temin etmektedir. Kaliteli malzemeler, özenli işçilik, farklı model ve renk seçenekleri ve ürünlerin kolay kullanılabiliyor olması bir anne adayı olarak sizi çok memnun edecek!

Konforlu Bir Lohusa Dönemi İçin

Gebelik döneminde yiyecek tüketimine olduğu kadar giyime de dikkat edilmektedir. Her adımın dikkatli bir şekilde atılması gereken bu dönemde doktorunuzun önerileri doğrultusunda hareket etmeniz büyük önem taşımaktadır. Fakat rahat hareket edebilmek için doğru ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. Lohusa tacı terlik ile hem doğum öncesi hem de doğum sonrası ayaklarınızın üşümesini engelleyebilirsiniz. Lohusalık döneminde hastanede ya da evinizde bu ürünlerle rahatça gezinebilirsiniz. Tercih edeceğiniz kaliteli ürünler, hamilelik sonrası lohusalığı daha kolay bir şekilde atlatmanıza yardımcı olacaktır.

Hamilelik dönemini geride bırakmak üzere olan anneler kendilerini lohusalık dönemine hazırlamaktadır. Bu dönemde lohusa takımı sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren, sadece bebeğinize değil, kendinize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu dönemi rahat giyinerek ve doğru ürünleri kullanarak atlatabilirsiniz. Lohusa tacı ve terliği de bu doğru ürünlerden biridir.

NadirHediye, lohusa terlikleri konusunda pek çok anneye farklı seçenekler sunmaktadır. Kategorimiz altında hem bütçenize hem de zevkinize uygun olan ürünleri bulabilirsiniz. NadirHediye ile sipariş edeceğiniz ürünler, kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.