x

Renkli Çiçekli Bebek Altın Yastığı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğinizin doğuşuyla yüzünüzde çiçekler açtı. Biz de o mis kokulu çiçekleri aldık ve bebeğinizin altın yastığındaki bahçeye nakış nakış işledik. Ortaya ise muhteşem renkli çiçekli bebek altın yastığı ürünümüzü çıkardık. Artık bebeğinizi görmeye gelenlerin içi açılacak ve altınlarını isminin olduğu yastığa takarken, yüzlerinden tebessüm eksik olmayacak.

İsme Özel Renkli Çiçekli Bebek Altın Yastığı


Dünyaya gözlerini açan meleğinizin kokusunu duyan ziyarete geliyor. Onun ismini, nasıl güzel olduğunu görmek isteyen sevdikleriniz ona layık hediyelerini getirmeyi ihmal etmiyor. Bebeğinizin ismine özel işlemeli hastane kıyafeti ise sadece bebeğinize özeldir. Gelen hediyelerin üzerine takılması sizleri tedirgin eder. Bu nedenle hem tüm ziyaretçilerin bebeğinizin ismini öğrenmesi, hem de bir maşallah diyerek takısını yastığa iliştirmeleri çok hoş bir tablo ortaya çıkaracaktır. Bebeğiniz için ilk olan her şey çok özeldir.

Renkli Çiçekli Bebek Altın Yastığı Özellikleri


Renkli çiçekli bebek altın yastığının özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. En özel bebek ev tekstil ürünleri arasında olan bu ürün 35x35 boyutunda tasarlanmıştır. Takı sonrası dilerseniz bebeğinizin yatağında kullanabilirsiniz. Bebeğinize ait ne varsa eminiz ki ömür boyu saklanacak.

Özellikleri;

 • Renkli çiçeklerin nakışla işlenmesi
 • Bebeğinizin isminin nakışla işlenmesi
 • Dilediğiniz rengi seçebilme imkânınız
 • Yastık kenarlarında şerit işleme
 • Bembeyaz, pamuk yumuşaklığında yastık

Bu özelliklerle bebeğiniz pamukların arasında uyuyacak. Çiçeklerin güzel kokusunu bebeğinizden alacaksınız. Cennet bahçesinden gelen bebeğinizin, ilgisini çekecek olan altın takı yastığını ileride hatırlamasa da resimlerde görünce çok hoşuna gidecek.

Renkli Çiçekli Bebek Altın Yastığı Sipariş


Renkli çiçekli bebek altın yastığı için her yol bize çıkıyor. Bebek ürünlerinin kişiselleştirilmiş, özel hale getirilmiş ve sevgiyle işlenmiş tek adresi bize aittir. Bu nedenle tüm siparişlerinizde özgürce isim belirliyor, bizlere dilediğiniz rengi söyleyebiliyorsunuz. Siz istiyorsunuz, biz ince ince işliyoruz.

Renkli Çiçekli Bebek Altın Yastığı Fiyatları


Renkli çiçekli figür işlemeli, isimli altın yastığı için fiyatları gördüğünüzde şaşıracaksınız. Ürün kalitesi, nakış işlemesi, hayal ettiğiniz renk tonu ile fiyatlarımızın oldukça makul seviyede olduğunu görecek, hemen sipariş vereceksiniz.

Renkli Çiçekli Bebek Altın Yastığı Hakkında Bilgi

 • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
 • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı ve içi elyafla doldurulmuş yastık olmak üzere 2 parçadan oluşur. Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı %100 pamuktur ve poplin kumaştan üretilmiştir.
 • Üzerine nakışı işlenmiş, içi boncuk elyafla doldurulmuş ve süslenmiş şekilde kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.
 • Yastığın etrafı, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordonla çevrelenmiştir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C su sıcaklığı ile yıkamanız tavsiye edilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.