x

Takı Yastığı - İsme Özel Melek Kanadı Nakışlı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek Yastığı, bebeğinizin doğumu için sizi ziyarete gelen misafirlerinizin hediye olarak yanlarında getirdikleri altın, küpe, bileklik vb. takıları bir yerde toplamanıza ve bebeğinizin aldığı hediyeleri bir arada bulundurup organize etmenize yardımcı olur. Takı takma geleneği sadece Türkiye'de değil, farklı ülkelerde de oldukça yaygın bir gelenektir. Çin ve Hindistan en az bizdeki kadar yaygın bir şekilde bu geleneği sürdürmektedir. Bu gelenek toplumumuzda çok köklü ve yaygındır ve amacı yeni dünyaya gelmiş bebeğin masraflarına ortak olmak, anne ve babanın ekonomik olarak rahat etmesini sağlamaktır. Takı takma geleneğinin, ekonomik olarak sağladığı faydanın yanında, birlikteliği güçlendirme, ilişkileri geliştirme ve bağları kuvvetlendirme gibi olumlu katkıları vardır. Günümüzde altın fiyatlarının artmasıyla beraber altın alımının biraz zorlaşmasına rağmen takı takma geleneği sürmektedir ve sürmeye devam edecektir. Yakınlık derecesi yüksek olan akrabalar altın takarak anne babaya destek olurken, yakınlık derecesi değiştikçe para veya daha uygun fiyatlı ziynet eşyaları hediye olarak verilmektedir.

Tabii ki, sizin de yakın akraba, eş ve dostlarınız bebeğinizi tebrik etmek için sizi ziyaret edecek ve bebeğiniz için çeşitli hediyeler getirecektir. Bebeğinize hoş geldin dedikten sonra bebeğinizin baş ucunda duran ve hediyeleri rahatlıkla takmalarını sağlayan bir takı yastığı sizin için çok kullanışlı olacaktır.

Bu isimli bebek yastığı bebeğin ismine özel olarak nakışlanır. Çok zarif bir görüntüye sahip olan bu altın yastığı melek kanadı ile süslenmiştir. Hem erkek hem de kız bebekler için uygun olan bu model, farklı nakış ipliği renkleriyle hazırlanabilir. Erkek ya da kız bebek için tercih edeceğiniz rengi siparişinizi oluştururken seçenekler arasından seçebilirsiniz.

Bebeğe çok yakışan ve aynı melek kanadı deseniyle hazırlanan 3'lü tulum takımı ve bebek battaniyesi de mevcuttur. Bebek takı yastığı ile beraber bu ürünleri de tercih ederek çok güzel set oluşturabilirsiniz.

Takı Yastığı - İsme Özel Melek Kanadı Nakışlı Hakkında Bilgi


  • Ürünün boyutları 35 x 35 cm'dir.
  • %100 pamuk poplin kumaştan dikilmiştir. Yastığın kılıfı çıkarılabilir. Yastık kılıfı ve yastık için olmak üzere 2 parçadır.
  • Ürün dikilmiş, süslenmiş, içi dolu ve kullanıma hazır halde kargolanır.
  • Ürünün çevresine, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon çekilmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Üründe kullanılan süslemeler (örneğin aplike vb.) cırtcırtlıdır. Bu nedenle, süslemelerin hasar görmemesi için, yastık kılıfından ayrı bir şekilde elde temizlenebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.