x

Bebek Yastığı - İsme Özel Melek Kanatlı Yastık

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek takı yastığı, üzerine melek kanadı aplikesi takılarak ve bebeğinizin ismi nakışla işlenerek hazırlanan bir üründür. Bir anne adayı, bebeğini kucağına almayı beklerken yapacağı bebek alışverişinde yastık ve yorgan takımlarına büyük ilgi gösterir. Söz konusu ürünler bebeksi ve çok güzel desenlere sahiptir ve anne adaylarının ilgisini çeker. Ancak uzmanların değerlendirmelerine bakacak olursak, doğum sonrası en az 1 ay boyunca bebeğin başının altına yastık koyulmamalıdır. Bu tabii ki özel bir durumu ve ihtiyacı olan bebekler için geçerli değildir. Fakat bu durum yeni doğan bebeğiniz için isimli takı yastığı yaptırmanıza engel değildir. Çünkü bu isimli bebek yastığı, işlemesi nakışla yapılan ve bebeğinizi görmeye gelen misafirlerin altınları rahatlıkla takabilecekleri bir üründür. Anne için de çok kullanışlı olacak olan bu ürün gelen misafirlerinizin dikkatini çekecek ve onların beğenisini kazanacaktır.

Üzerine melek kanadı aplikesi takılan ve bebeğinizin isminin yüksek kaliteli nakış iplikleriyle nakışlandığı bu yastık, takı takma sürecindeki görevini bitirdikten sonra çok güzel bir dekoratif eşyaya dönüşecektir. Bebeğinizin odasında çok zarif duracak olan bu isimli bebek yastığı daha sonrasında ise bebeğinizin adını taşıyan, uzun yıllar saklayabileceğiniz, bu güzel günleri size anımsatan bir anı eşyası haline gelecektir.

Masumluğun ve saflığın simgesi olan melek kanadı, bebeğinizin başucunda çok şık duracaktır. Bebeğinizin isminin ürünün üzerine nakışla işlenmesi ortaya zarif bir görüntü çıkaracak ve bebeğinizin masumiyetine vurgu yapacaktır. Dilerseniz bu ürünü yine aynı melek kanadı desenine sahip olan bebek battaniyesi ve bebek tulum seti ile bir araya getirebilir ve böylece bebeğinize özel ihtişamlı bir set oluşturabilirsiniz.

Bebek Yastığı - İsme Özel Melek Kanatlı Yastık Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Nakış işlenen kılıf %100 pamuk nevresimlik poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve bebeğinizin cildine zararlı madde içermez.
  • Nakış işlenen kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Hasar görmemeleri için yastıkta kullanılan süslemeleri (örneğin aplike vb.) yastık kılıfından ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir. Aplike süsleme cırtcırtlıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.