x

İsimli Bebek Tulumu

Bebek tulumları yeni doğan bebekler için alınabilecek en iyi kıyafet seçeneklerindendir. Hem bebeklerin soğuğa karşı korunmasını hem de güzel görünmesini sağlarlar. Üretimini ve satışını yaptığımız tulumlar yüzde yüz oranında yani tamamen pamuktan üretilmektedir. Üretiminde kullandığımız malzemelerin hiçbirinde de kanserojen maddeler yer almamaktadır.

Ayrıca tulum üzerindeki çıtçıtlar da anti alerjik özelliktedir. Yani bebekleriniz alerjiye karşı hassas olsalar dahi kullandığımız malzemeler sayesinde alerjik reaksiyon göstermezler. Nakışlı bebek tulumu ürünlerimizin üzerine istediğiniz her türlü isim yazılabilmektedir. Bu sayede tulumunuz bebeğinize özgü olacaktır.

Kişiye Özel Tulum Seti

Her bebek özeldir. Bu nedenle de her bebeğin kendine özel kıyafet takımı olmalıdır. Biz de bundan yola çıkarak her bebeğe özel üretim yapıyoruz. Nakış ile tulumun üzerine işlemeler yapıyoruz. İthal ipliklerimiz sayesinde tulumlarımızı uzun yıllar hiç yıpranmadan kullanabileceksiniz.

Tulum setimiz içerisinde şu parçalar yer almaktadır:

  • Bere,
  • Eldiven,
  • Tulum.

Tulum üzerinde olduğu gibi bere üzerinde de nakışla işleme yapmaktayız. Özel nakışlı bebek tulumu sayesinde bebeğinizi ziyarete gelen misafirlerinizin beğenisini toplayacaksınız.

Sipariş Seçenekleri

Kategorimizdeki herhangi bir tulum setini seçtiğinizde karşınıza bazı seçenekler çıkmaktadır. Burada 0-3 ya da 3-6 aylık beden, tulumun rengi, ilk ipliğin rengini ve ikinci ipliğin rengini seçebilirsiniz. Ayrıca isimli bebek tulumu için üzerine yazmamızı istediğiniz yazıyı bu kısımda seçebilirsiniz. Bebeğin ismi kısmına bebeğinizin adını yazarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürünün Temizlenmesi

Tulum setimizin temizliğini ister elde isterseniz de çamaşır makinenizde yapabilirsiniz. Bebek tulum seti ürünümüz benzer renkteki eşyalar ile birlikte yıkanmalıdır. Ayrıca eğer tulumu makinede yıkayacaksanız suyun sıcaklığı en fazla 30 derece olmalıdır. Yıkama sırasında ağartıcı kullanmamanızı ve yıkama ile ütülemeyi de ürünü tersine çevirerek yapmanızı öneririz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.