x

İsme Özel Nakışlı Bebek Kapı Süsü

Ailenize katılan en küçük üye için bebek kapı süsü ile hazırlanabilirsiniz. Dokuz ay boyunca bebeğinizin yolunu gözlediniz. Ve artık doğum günü geldi çattı. Hazırladığınız her detayda bebeğiniz için en güzelini düşündünüz. Bizler de bu noktada bebek bekleyen aileler için bebeklerinin ismine özel kapı süsleri hazırlıyoruz. Hastaneye gelen ziyaretçilerinizin bebek odasını daha kolay bulması için tercih edebileceğiniz bu kapı süslerini dilerseniz kendi evinizin kapısına da asabilirsiniz.

Anne adayları için özellikle son haftalarda alışveriş yapmak ve detaylarla ilgilenmek son derece yorucu olabilir. Bebek odası kapı süsü gibi önemli ayrıntılarla çok fazla uğraşmak istemiyorsanız, kategorimizden dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Hem de bebeğinizin cinsiyetine ve ismine göre! İsimli bebek kapı süsleri ile en özel gününüze layıkıyla hazırlanabilirsiniz.

Ahşap Kasnaklı Bebek Kapı Süsü

Bebeğin cinsiyeti ister erkek ister kız olsun, anne ve baba adayları doğum yaklaştıkça büyük bir heyecana kapılırlar ve en kritik ihtiyaçları bile unutabilirler. Siz de müstakbel ebeveyn ya da bebek bekleyen bir sevdiğine hediye almak isteyen kişi olarak kategorimizdeki erkek bebek kapı süsü ürünlerini inceleyebilirsiniz. 26 cm çapındaki bir ahşap kasnağa gerilmiş kumaş üzerine nakışla işlenen çelenk, melek kanadı, ayıcık, taç ve uçak gibi figürleri mavi, lacivert, gri ve kahverengi gibi pek çok farklı renk alternatifiyle tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz desen ve renklerde hazırlanan ürünler bebeğinize özel tasarlanmaktadır. Kız bebek kapı süsü için de aynısı geçerlidir. Tek yapmanız gereken sipariş esnasında modeli ve iplik renklerini belirlemek ve ilgili alana bebeğin ismini girmektir. Ürünler standart değildir, kişiye özel olarak üretilmektedir.

Hastane odası ve bebek odası çeşitli şekillerde süslenmektedir. Her ayrıntı çok özeldir. Örneğin odayı bebeğinizin cinsiyetine göre süsleyebilir ve süslemede mavi ya da pembe renk veya belirli bir konsept kullanabilirsiniz. Yeni doğum yapan bir anne olarak soft kokulardan yararlanabilir, ziyaretçileriniz için bebek çikolatası gibi ikramlar ve bebeğinin isminin yazılı olduğu hediyelikler temin edebilirsiniz. Ziyaretçilerinizi şık bir şekilde karşılamak için de ahşap kapı süsü kullanabilirsiniz.

Nakışla İşlenen İsimli Kapı Süsü

İster hastanede ister evde olsun, bebek odasının olmazsa olmaz ürünleri arasında kapı süsleri bulunmaktadır. NadirHediye tarafından hazırlanan ürünler kişiye özeldir. Bebek kapı süsü modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. İlk olarak tercih edilen ürünlerin mutlaka bebek sağlığına uygun olması gerekmektedir. NadirHediye ile bebeğinizin sağlığına en uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Çünkü NadirHediye tarafından üretilen kapı süslerinde ahşap ve kumaş gibi doğal malzemeler kullanılmaktadır. Bunun dışında kapı süsleri uzun süre kullanılan ürünlerdir. Çocuk odasının hijyeni de son derece önemlidir. Eğer evinizin bir odasını bebek odası olarak kullanmayı düşünüyorsanız, temizlenmesi kolay ürünler tercih etmeniz gerekmektedir. ‘İsme Özel Bebek Kapı Süsü’ kategorisi altında bu kriterlere uygun pek çok kapı süsünü bulabilirsiniz.

İsme ve kişiye özel olarak üretilen modeller ile bebek odalarınızı güzel bir hale getirebilirsiniz. Birçok anne ve baba bebek odasının bebeklerine özel olarak hazırlanmasını ister. Hastane odası kapı süsü ürünlerini hem kendiniz için alabilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Pek çok model seçeneğinin olması, anne adaylarının daha kolay bir şekilde tercih yapabilmesine olanak tanımaktadır. Kategorimizde bulunan kapı süslerine en uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Tercih edeceğiniz kapı süsü modelleri bebek odanıza farklılık katacaktır. Temanıza uygun pek çok modeli NadirHediye’de bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.