x

İsme Özel Nakışlı Bride Gelin Sabahlık

Hayatınızın belki de en önemli günü olan düğün gününe birbirinden harika bride sabahlık ürünleri ile hazırlanabilirsiniz! Düğün hazırlık süreçleri genellikle kadınlar için daha özeldir. Buna paralel olarak gelin aksesuarları her yıl daha da popüler hale gelmektedir. Bu aksesuarlardan biri olan makyaj sabahlığı ile en özel gününüze hazırlanırken makyajınızın etrafa bulaşmasından ya da saçınızın bozulmasından hiçbir şekilde endişe etmenize gerek kalmaz. Üstelik iç çamaşırı üretiminde kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilen gelin sabahlığı ipeksi dokusuyla konfor sunar.

NadirHediye’de incelediğiniz bu kategorimiz altında pek çok farklı model bulabilirsiniz. Ekru (beyaz), pembe, vizon, leylak, gül, kırmızı, koyu lacivert ve Nil yeşili gibi renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. 90 cm uzunluğunda olan sabahlıklar standart bedendir ve böylece hemen hemen tüm bedenler için uygundur.

Bride Team: Düğün Hazırlıklarının En Önemli Ekibi

En ince detayına kadar planladığınız bu rüya gibi güne hazırlık olarak nedimeleriniz için nedime sabahlığı satın alabilirsiniz. Yine ekru (beyaz), pembe, vizon, leylak, gül, kırmızı, koyu lacivert ve Nil yeşili gibi renk seçeneklerinin bulunduğu bu sabahlıkları seçerken gelin olarak kendiniz için ekru (beyaz), nedimeleriniz için ise en popüler renklerimizden olan vizon tercihinde bulunabilirsiniz. Unutmayın! Kategorimizden bir gelin sabahlığı satın alırken sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir. Gelin saçı ve makyajı yapılırken giyilen ve fotoğraf karelerinde de yer alan sabahlığın kişiye özel olarak isimli bir şekilde üretilmesi son derece popüler bir uygulamadır. Günümüzde artık birçok gelin isme özel ürünleri tercih etmektedir. Ürünlerin kaliteli kumaştan üretiliyor olması ve ismin baskı yerine nakışla işlenmesi de uzun süre boyunca kullanılmasına yardımcı olmaktadır.

Set Haline Getirilebilir Makyaj Sabahlıkları

Bride sabahlık seti ürünlerini tercih ederek sabahlığınızı yine gelinlere özel olarak tasarlanmış olan terlik ve taç ile tamamlayabilirsiniz. Böylece en özel gününüze hazırlanırken şıklığınızı tamamlamış olursunuz. 90 cm olması sayesinde hemen hemen diz hizasında biten ürünler, hazırlanırken zorluk çekmemenize yardımcı olmaktadır.

Bride sabahlık kişiye özel olarak hazırlandığı için arkasına nakış yöntemiyle isim işlenmektedir. Nişan için nişan yüzüğü içeren ‘Just Engaged’ modelini, nedimeler için ‘Bridesmaid’ modelini, düğün için taç, taç + kanat, yüzük + soyadı veya taç + kanat + tektaş içeren ‘Bride’ ya da taç + kanat + tarih içeren ‘Gelin’ modelini ve son olarak günlük kullanım için ‘Mrs.’ modelini tercih edebilirsiniz. Tüm bu modelleri dilediğiniz iplik renginde tercih edebilirsiniz. İsme özel gelin sabahlığını dilerseniz kendiniz için, dilerseniz bir sevdiğiniz için hediye olarak satın alabilirsiniz.

İsimli Sabahlık ile Her Detayınız Özel Olsun

Bride yazılı sabahlık son derece kadınsı bir üründür. ‘Düğün İçin Nakışlı Ürünler’ ana kategorimiz altında yer alan ‘İsme Özel Gelin Sabahlığı / Bride Sabahlık’ alt kategorimizdeki tüm ürünler uygun fiyatlarla sizlerle! Birbirinden farklı modellerle en güzel gününüze adeta prensesler gibi hazırlanın. Gününüzü şık bir şekilde tamamlamanız için isimli sabahlık modelleri sizlerin yardımına koşacak. Zengin ürün yelpazemizdeki sabahlık modellerini inceleyebilir, NadirHediye ile göz alıcı sabahlıkları ister kendiniz ister sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.