x

İsme Özel Bebek Yastığı - Çiçek ve İsim Nakışlı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsme özel takı tastığı hem bebeğinizin doğumu sebebiyle yakınlarınızın getirdiği altınları takabileceği hem de bebeğinizin odasına çok yakışacak olan bir bebek eşyasıdır. Yeni doğan bir bebeğe künye, nazar boncuğu, dualı aksesuar, küpe gibi farklı tarzda takılar takılabilir. Akrabalar yakınlık derecesine göre farklı özellikte altınları bebeğinizin doğumunu kutlamak için yanlarında getireceklerdir. İsimli bebek takı yastığı bebeğiniz için gelen altın, takı vb. hediyelerin şık bir şekilde bir arada durmasını sağlayacaktır. Bebeğinizin ismini taşıyan takı yastığı bebeğinizin yanına çok yakışacaktır. Nakış işlemesiyle hazırlanan bu ürün çiçek ve başak desenleri bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Bebeğinizin ismi de bu tasarımın merkezine yerleştirilmiştir. Kız bebekler için uygun bir tasarıma sahip bu altın yastığı oldukça şirin bir görüntüye sahiptir.

Dilan bebek için hazırlanmış olan bu ürün, Dilan bebeğin odasında Dilan bebeğin dünyaya gelmesini bekliyor. Sizin de bir yakınınız bebek bekliyorsa ve bebek beklerken yapılan hazırlıkların bir parçasıysanız, bu ürünü anneye sürpriz yapmak için hazırlatabilirsiniz. Böyle bir sürpriz ile hem anneyi mutlu edebilir hem de ihtiyaç listesindeki bir maddeye çizik atabilirsiniz.

İsimli bebek yastığı kılıfı çıkarılabilir ve dolayısıyla rahatlıkla temizlenebilir. Etrafı, nakış ipliği ile uyumlu renkte kordon şeritle çevrelenmiştir. Bu ürünle aynı tasarıma sahip olan bebek tulumu ve bebek battaniyesi ürünlerini de tercih ederek eksiksiz bir set oluşturabilirsiniz.

İsme Özel Bebek Yastığı - Çiçek ve İsim Nakışlı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Nakışlı kılıf %100 pamuk nevresimlik poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Ürünün etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.