x

Bebek Hediyeleri

Ailenize ya da sevdiklerinizin ailesine yeni üyeler katıldığında, herkese büyük mutluluk vermektedir. Bebekler doğmadan önce ya da doğduktan sonra çeşitli hediyeler alınır. Bebek hediyeleri alınacağı zaman öncelikle cinsiyetine göre seçim yapılmaya çalışılır. Sevdiklerinizi mutlu etmek, onları tebrik etmek ve bebeğin gelişini kutlamak için çeşitli hediyeler alırsınız.

Yeni doğan bebekler için bebek görmesi yapılır ve neler alabileceğinizi görebilmek için sitemizin kategorilerini inceleyebilirsiniz. Yeni alacağınız ürünler, bebek kıyafeti ya da bebek odası süsleme ürünleri şeklinde olabilir. Kendi bebeğiniz veya yakınlarınızın bebeği olacağı zaman cinsiyetini öğrendikten sonra hediye seçmeye başlarsınız. Bu konuda sizlere farklı alternatifler sunuyor ve en güzel hediyeyi seçmenizi sağlıyoruz.

Yeni Doğan Bebeğe Hediye

Yeni doğan bebeklere alınacak olan hediyeler her şeyden önce anneyi mutlu etmek için alınır. Yeni doğan bebekler için daha çok, bebek tulumu türündeki hediyeler tercih edilmektedir. Sitemizde, bebeklerin cinsiyetine göre farklı renk ve desenlerde tulum çeşitleri bulunmaktadır. Özel siparişler vererek tulum üzerine bebeğin ismini nakış olarak yazdırabilirsiniz. Yeni doğan bebeğe alınabilecek olan hediyeler arasında şunları değerlendirebilirsiniz.

  • Bebek kıyafetleri
  • Nazarlık
  • Mama önlüğü
  • Bebek bilekliği
  • Bebek sepeti

Yeni doğumlar olduğunda, anne ve babayı tebrik etmek için güzel bir çiçek buketi ya da kokulu dekoratif taşlar gibi hediyeler alabilirsiniz. Her hediye mutluluğu paylaşmaktır.

Bebek Görmesi Hediyeleri

Bebekler dünyaya geldikten sonra yakın aile ve arkadaş çevresi bebek görmesi yaparlar. Bebek görmesine katılanlar, bebek için hediyeler alırlar. Bebeğin en yakınları daha çok bebek battaniyesi türlerinde hediyeleri tercih ederler. Çünkü bebekler, yürümeye başlayana kadar, vakitlerini yatarak ya da yatış pozisyonunda geçirecektir.

Her defasında bebeğin altına battaniye serilir ya da kucakta taşınırken, üşümemesi için battaniyeye sarılır. Aile yakınları, battaniye türlerinde hediyeler alarak, hem ihtiyacın karşılanmasını hem de kendi ürünlerinin kullanılmasını sağlayarak, hatırlanmak isterler. Aradığınız özelliklere ve kaliteyi sahip uygun fiyatlı hediyelik ürünleri sitemizde bulabilir ve seçim yaparak online satın alabilirsiniz.

Takı Yastıkları

Bebeklerin doğumundan sonra yapılacak olan bebek görme, diş buğdayı, doğum günü gibi etkinlikler için çeşitli hazırlıklar yapılır. Bu hazırlıklar yapılırken, alınması gereken ürünlerden birisi bebek takı yastığı çeşitleridir. Sitemizdeki, bebek için nakışlı ürünler kategorisi bölümündeki, isme özel takı yastığı sayfasında, takı yastıkları çeşitlerini inceleyebiliyorsunuz. Bebeğinizin cinsiyetine göre yastık rengini ve üzerindeki deseni özel olarak seçebilirsiniz.

En iyi tercih yastık üzerinde bebeğinizin isminin yazmasıdır. Sitemizdeki örnekleri inceleyerek, siparişlerinizi verebiliyorsunuz. Sipariş verirken, bebeğinizin ismini, iplik rengini, yastık rengini belirterek yazdığınız bilgilerin doğru olduğunu onaylamalısınız. Belirttiğiniz renk ve isimler, seçmiş olduğunuz yastık modelindeki desen üzerine yapılacaktır. Son dönemlerin en çok ilgi gören bebek hediyeleri arasında özel isimli takı yastık çeşitleri yer almaktadır.

Kapı Süsleri

Bebek görme günlerinde, bebeğin odasının kapısı için özel süsler kullanabilirsiniz. Bebek kapı süsü güzel bir hediyedir ve aile üzerinde kalıcı etki bırakabilecektir. Yeni doğan bebekler için hem hastane odası süslemesi için hem de evdeki bebek odasının süslenmesi için kapı süsleri kullanılmaktadır. Oda kapısına özel tasarlanmış ve bebeğin isminin yazdığı kapı süsleri şık görüntü oluşturacaktır.

Yeni doğan bebekler için kapı süsleri farklı malzemeler kullanılarak yapılabilmektedir. Ahşap gibi özel tasarlanmış ürün üzerine, bebek ismi ile birlikte çeşitli desenleri yaptırabiliyorsunuz. Sitemizde, kapı süsleri için kullanılan malzeme türleri ve ölçüleri gibi bilgileri bulabiliyorsunuz. Kapı süsleri, uzun süre kullanılabilecek hediyelerden birisidir ve hatıra olarak saklanabilecektir.

Bebeğin Doğum Bilgileri

Bazı hediyeler, anne ya da annenin en yakınları tarafından özel hazırlanır. Bu hediyelerden birisi, bebek doğum panosu çeşitleridir. Doğum panosu üzerine, bebeğin adı, doğum tarihi, doğduğu saat, doğum kilosu, boyu gibi bilgiler yazılabilmektedir. Sitemizde çok çeşit bulunmakta ve kumaş üzerine işlemeler yapılabilmektedir. Siparişinizi oluştururken, ürün sayfasındaki istenen bilgiler bölümündeki tüm alanlara gerekli bilgileri yazmalısınız.

Yazdığınız bilgileri seçtiğiniz pano modeli üzerine işliyor ve kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Doğum panosu, ahşap kasnak üzerine geçirilmiş kumaş ile yapılmıştır. Bu kumaş üzerine istediğiniz renk ve desende işleme yaptırabiliyorsunuz. Tüm modelleri inceleyerek, istediğinizi seçebiliyorsunuz. Doğum panosu hediyesi için özel tasarımlar ile özelleştirme yapabiliyor ve farklılık oluşturabiliyorsunuz.

Bebek Bornozları

Ebeveynler daha bebekleri dünyaya gelmeden hazırlıklara başlayarak bir bebek ihtiyaç listesi çıkarırlar. Bu listenin üst sıralarında hiç kuşkusuz bebeğin banyo ihtiyaçları ve özellikle de bebek bornozu seti yer alır. Bir adet bornoz, bir adet havlu, bir çift terlik ve bir adet keseden oluşan bu set, bebeğinizin banyo tekstili ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Setin her bir parçası %100 pamuklu penye kumaştan üretilmiştir. Üstelik bornozun ve havlunun üzerine dilediğiniz desenle birlikte bebeğinizin ismi nakışla işlenir. Size de bebeğinizle birlikte keyifli banyo fotoğrafları çektirmek ve anın tadına varmak kalır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.