x

İsme Özel Bebek Bornoz Seti

Bebeğiniz doğmadan ya da doğduktan sonra giyim ürünleri için çeşitli tercihler yapabilirsiniz. Online sitemizde bebekler için her türlü giyim ürününün özel olarak tasarlandığını görebilirsiniz. Bebek bornozu ihtiyacınız olduğunda hem güzel bir hatıra olması hem de bebeğinizi sevindirmek için isme özel işlemeli bornoz seti ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bebek bornozu seti ürünlerimiz, bebek için nakışlı ürünler bölümünde yer almaktadır. Ürünlerimiz nakışlı olarak müşteri taleplerine göre hazırlanmaktadır.

Bebek Ürünü Seçimi

Anne adayları hamile olduklarını öğrendikten sonra bebekleri ile ilgili hazırlık yapmaya başlarlar. Yapılan hazırlıkların başında giysiler gelmektedir. Bebekler doğduktan sonra hızlı büyüme sağladıkları için kıyafet seçimlerinde büyüme durumuna göre faklı ürün seçimine dikkat edilmektedir. Bebek havlusu gibi ürünler, bebeklerin uzun süre kullanabileceği ürünlerdir. Bunun için anneler havlu ve bornoz gibi ürünleri özel olarak seçerler. Sitemizde bu ürünlerle ilgili çok fazla çeşit bulundurmaya çalışıyor ve bebeklere özel %100 pamuk içerikli kumaşlardan hazırlanmış ürünleri satışa sunuyoruz.

Ürün Çeşitlerimiz

Online olarak satış yaptığımız sitemizde hem anneler hem de bebekler için ürün çeşitlerine yer veriyoruz. Bebek bornozu çeşitlerinin de yer aldığı bebekler için nakışlı ürünler başlığı altında şu ürün türlerini bulabiliyorsunuz.

 • İsme özel 10’lu hastane çıkışı,
 • İsme özel tulum seti,
 • İsme özel bebek battaniyesi,
 • İsme özel takı yastığı,
 • İsme özel bebek bornoz seti,
 • İsme özel bebek kapı süsü,
 • İsme özel bebek doğum panosu ve
 • İsme özel lavanta kesesi.


Bebeğiniz için özel olarak satın almayı düşündüğünüz tüm ürün çeşitleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Bebeğinizin ismini nakışlı olarak işlememizi istediğiniz ürünlerde farklı tasarım seçenekleri arasından seçim yapabiliyorsunuz. Bebeğinizin cinsiyetine ya da seçilen işleme desenine göre özel renk seçenekleri kullanıyoruz.

Bornoz Setleri

Bebek bornozu seti ürünlerimiz, bebeklerin cildine zarar vermemesi için, oldukça yumuşak ve pamuklu ürünler kullanılarak hazırlanmıştır. Banyo sonrasında bebeğinizin üşümemesi ve hızlı kurulanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. İleri teknoloji kullanılarak hazırlanan bebek havlusu çeşitlerimiz, bebeklerin mutluluğu düşünülerek üretilmektedir.
Kendi bebeğiniz ya da yakınlarınızın bebekleri için isme özel havlu ve bornozlarımızı seçerek, en güzel hediyeyi hazırlayabilirsiniz. İsme özel olarak hazırladığımız bornoz setleri oldukça kullanışlıdır ve ekru renk seçeneği ile sunulmuştur.

Kaliteli Ürünler

Bebek bornozu tasarımlarında özel desenler kullanarak herkesin seveceği ürünler oluşturmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizi hazırlarken yeni moda tasarımlarını takip ediyor, kız ve erkek bebekler için farklı renk seçeneklerine yer veriyoruz.

Kaliteli bebek bornozu seti ürünlerimizin özellikleri şunlardır;

 • Yumuşaktır,
 • Suyu hızlı emer,
 • Nakış işlemelidir,
 • 3 yaşa kadar rahat kullanılabilmektedir,
 • %100 pamuk olarak üretilir ve dayanıklıdır,
 • Müşterilerimiz nakış ipliği renk seçeneği yapabilmektedir.


Kaliteli ve yenilikçi ürün seçeneklerimiz ile tüm annelerin istedikleri ürünleri bulmalarını sağlıyoruz. Bornoz ve havlu çeşitlerimiz bebeklerin ihtiyaçlarına göre hazırlandığı için aradığınız tüm ürün çeşitlerini online sayfalarımızda uygun fiyatlarla bulmanızı sağlıyoruz.

Nakış İşlemeleri

Bebek havlusu ürün çeşitlerinin üretiminde kullanılan malzemelerin kimyasal içermemesine ve bebekler için zararlı olmamasına büyük önem verilmektedir. İsme özel bornoz seti hazırlarken nakış işlemlerinde kullandığımız iplikler ve iplik renkleri yıkamalarda solma yapmamakta ve cilde zarar vermemektedir.
Nakış ipliklerinde sertifikalı iplikler kullanıldığı için sağlık açısından hiçbir sorun oluşturmamaktadır. Kimyasal boyalar zarar verebileceği için hiçbir ürünümüzde bu boya özelliğine sahip iplik türlerini kullanmıyoruz. Müşterilerimize, bebekleri için ürün seçimlerinde, boya baskılı ürünler yerine sağlıklı iplerle yapılmış nakış işlemeli ürünleri tercih etmelerini öneriyoruz.

Hemen Al

Sitemizde yer alan ürünler arasından seçim yaptığınızda, ürün sayfasında yer alan bölümleri doldurarak bebeğinizin ismine özel bornoz hazırlamamızı bizlerden talep edebiliyorsunuz. Hemen al seçeneğini kullanarak ürün üzerinde yazmasını istediğiniz ismi belirttikten sonra güvenli ödeme seçenekleri ile ürün ödemesini yapabiliyorsunuz.

Ürün çeşitlerimizi sizlere gösterirken, seçtiğiniz ürün üzerinde bulunan desenlerle bebeğinizin isminin yazılmasını isteyebiliyorsunuz. İsteyen müşterilerimiz, kendi istedikleri desen tasarımını WhatsApp destek hattı üzerinden bizlere ulaştırarak, istedikleri nakış işlemesi yapmamızı sağlayabiliyorlar. Siparişinizi verirken hediye paketi istiyorum bölümünü işaretlediğinizde ürününüz özel paketlenmiş olarak sizlere ulaşacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.