x

Tatlı Kuzu Figürlü Bebek Yastığı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İşte şimdi bebeğinizin minik kuzularla tanışma vakti geldi. En sevimli kuzu figürünü yastığına işlemeye ne dersiniz? O halde hemen bebek yastığı sipariş verebilir, ismini işleyerek ona bebek kuzum diyebilirsiniz. En masum ve sevimli hallerine şahit olacağınız bebeklerinizin, her halini resmetmek isteyeceksiniz. Onların sevimli hallerine, kuzulu yastığı da eklendiğinde muhteşem bir görseli ömür boyu saklayacaksınız. İlk yastığın diyerek ona göstereceğiniz muhteşem bir hatıra olacak.

Tatlı Kuzu Figürlü Bebek Yastığı Özellikleri


Tatlı mı tatlı bebeğinize ilk arkadaşını tanıştıracaksınız. Unutmayın, bebeklerin ilk arkadaşı onlar için seçtiğiniz karakterlerdir. En sevdikleri karakteri büyüme süreçlerinde benimseyecek ve onlarla konuşmaya başlayacaktır. Taklit yeteneği gelişen bebeğinize her geçen gün farklı şeyler öğreteceksiniz.

Özellikleri;

Büyük boy kuzu figürlü nakış işleme
Yastık kenarı şeritli
İsim nakış işleme
35x35 ölçülerinde beyaz ya da ekru yastık
Yumuşak ve kaliteli
Dayanıklı
Yıkanabilir
Anti alerjik

Bebeğinizin hassas başını koyarken ya da sırtında destek ararken hep yanında olacak önemli bir üründür. Bebeğiniz için aradığınız kuzu figürünü size dayatılan renklerde değil, sizin istediğiniz renklerde alabileceksiniz. Üstelik bebeğinizin ismine özel olarak sahip olacaksınız.

Tatlı Kuzu Figürlü Bebek Yastığı Yıkanır Mı?


Baskılı ürünlerin bebekler için zararlı olduğunu biliyorsunuz. Kimyasal boyalar, belirli yıkama talimatları sonrası kısa sürede yıpranan yastıklar bebeğiniz için uygun değildir. Nakış ise en kaliteli ipliklerden üretilmiş, uzun süre dayanıklı ve boyasının akmaması nedeniyle bebeğinize zarar vermeyen nitelikte kullanım sunuyor. Nakış işlemeli yastık, bebeğinizin yatağını süsleyecek.

Tatlı Kuzu Figürlü Bebek Yastığı Nasıl Sipariş Ederim?


Tatlı kuzu ve isim işlemeli bebek yastığına sahip olmak için yorulmanıza gerek kalmayacak. İstediğiniz ürünlerin yanında, tatlı kuzu yastığı da ekleyeceksiniz. Eklerken bebeğiniz için seçtiğiniz ismi ve işleme rengini belirtmeyi unutmayın.

Tatlı Kuzu Figürlü Bebek Yastığı Fiyatları Nedir?


Bebek ürünleri için yüksek bütçeler harcamanız sizleri zorlayabilir. Kaliteye paha biçilmez, bu nedenle en uygun fiyatları belirlerken, en yüksek kaliteyi sizlere sunduk. Bebeğiniz için gereken her şeyi yaptık ve sadece ona özel çok güzel bir yastık ürettik.

Tatlı Kuzu Figürlü Bebek Yastığı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı ve içi elyafla doldurulmuş yastık olmak üzere 2 parçadan oluşur. Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı %100 pamuktur ve poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Üzerine nakışı işlenmiş, içi boncuk elyafla doldurulmuş ve süslenmiş şekilde kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.
  • Yastığın etrafı, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordonla çevrelenmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C su sıcaklığı ile yıkamanız tavsiye edilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.