x

İsme Özel Nakışlı Bebek Tulum Seti

Kız ve erkek bebekler için özenle tasarlanan, birbirinden şık bebek tulumu ürünleri sayesinde bebeğiniz doğduğu ilk günden itibaren rahat bir uyku çekecek! %100 pamuklu penye kumaştan üretilen tulum setleri bebeğinizin hassas cildinin nefes almasını sağlayacak ve antialerjik olması sayesinde cildini kesinlikle tahriş etmeyecek. Bebeklerinin daha rahat hareket etmelerini sağlayan kıyafetler arayan anne ve babaların tercihi bu bebek tulumu modelleri olacak!

3'lü Bebek Tulumları İçin Nakışlı Tasarımlar

Tulum, bere ve eldiven olmak üzere üç parçadan oluşan her bir set, bebek kıyafetlerinde en çok tercih edilen kumaş türlerinden biri olan pamuklu penye kumaştan üretilmektedir. Tulumda kullanılan çıtçıtlar antialerjik özelliktedir. Böylece herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Bununla birlikte, üretimde insan sağlığına zararlı olabilecek herhangi bir kimyasal madde kesinlikle kullanılmamaktadır. Tamamen bebeğinizin sağlığı ve konforu göz önünde bulundurularak üretilen yenidoğan tulum takımları, bebeğinizin beden ve cinsiyet gibi farklı özellikleri dikkate alınarak farklı tasarımlarla sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, farklı nakış ipliği seçenekleri mevcuttur. Tercihleriniz doğrultusunda tamamen size özel olarak üretilen ve üzerine bebeğinizin isminin nakışla işlendiği bir isimli bebek tulumu sahibi olmak için tek yapmanız gereken sunulan beden, renk ve nakış ipliği rengi alternatiflerinden seçiminizi yapmak ve ilgili alanda bebeğinizin ismini belirtmektir.

Son dönemde anneler tarafından özellikle fotoğraf çekimlerinde kullanılmak üzere tercih edilen bu takımı bebeğinize kolayca giydirebilir, alt değiştirme işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hem sizin rahat etmenizi hem de bebeğinizin rahat etmesini sağlayan isimli tulum ürünlerini, bebeğinizin adına karar verdikten hemen sonra sipariş edebilirsiniz.

Sağlıklı ve Konforlu İsimli Bebek Tulumları

Bebeğinizin üşümeksizin konforlu bir şekilde uyuması birincil önceliklerinizdendir. Bu doğrultuda onu sıkmayan ve içinde rahat hareket edebileceği kıyafetleri olsun isteyebilirsiniz. Tüm bu gereksinimleri ancak tulumlarla sağlayabilirsiniz. Bebeğinize özel olarak üretilen bu ürünlerin ayak kısımları genellikle kapalıdır. Bu da onun üzeri açılmadan uyumasını sağlar. Takımın diğer parçalarından olan bere kafasının üşümemesine, eldivenler ise yüzünü çizmemesine yardımcı olur. Şıklığı da cabası! Özellikle hem kız hem de erkek bebek için tercih edebileceğiniz melek kanatlı tulum bebeğinize çok yakışacak! Doğru renk tonunu tercih ederek minik yavrunuzun daha da sevimli gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bebekleriniz için sizlere uygun fiyatlarla sunulan takımlarımız birbirinden güzel ve farklı!

İsme özel bebek tulumu olarak da bilinen bu 3’lü setleri hastane çıkışı için de kullanabilirsiniz. Kumaşının kaliteli olmasından dolayı doğrudan bebeğinize giydirmeniz yeterli olacaktır. İdeal sıcaklık sağlayan kumaşı sayesinde bebeğiniz içerisinde çok mutlu olacak!

NadirHediye ile bebeğinize en uygun seti seçip hızlı ve kolay biçimde sipariş edebilirsiniz. Bebeğiniz doğduğu andan itibaren giyebileceği tulumları tercih edebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde yer alan ve bebeğinizin en temel gereksinimi olan bu kıyafetleri defalarca yıkayabilir, uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi saklayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.