x

Nikah Şekeri Modelleri

Bir ömür boyu birlikte yaşamak ve yaşlanmak istediğiniz insanla hayatınızı birleştireceğiniz gün için planlayacağınız organizasyonda hem eğlenmek hem de davetlilerin eğlenmesini sağlamak istemek en doğal hakkınız. Hemen hemen tüm sevdiklerinizin hazır bulunacağı nikah merasiminizde, onlara keyifli dakikalar yaşatmak adına atacağınız her ilave adım, gelin ve damat olarak sizler için ekstra puan demektir. Bunun gibi küçük ancak etkili detayları düşünerek hayata geçirmek davetlilerin gözündeki değerinizi artırır. Bu doğrultuda uygulayabileceğiniz en basit ama etkili yöntemlerden birisi de elbette çarpıcı bir nikah şekeri dağıtmaktır. Nikah şekeri geleneksel anlamda bir şeker olarak misafirlerin yiyebileceği bir ürünken, günümüzde gıda dışı işlevsel bir ürün olarak göz alıcı tasarımlarla sizlerin yanında.

Yeni Trend Nikah Hediyelikleri

Nikah şekeri bambaşka bir biçimde ve birbirinden zarif modellerle bu kategorimizde yer alıyor. Kategorimizde bulunan ürünler, trend ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Kokulu sabun ve kokulu taş gibi son yıllarda oldukça popüler olan nikah şekerleri, kategorimizde gelin ve damat adaylarını bekliyor. Buradaki tüm ürünler çiftlerin talepleri dikkate alınarak dikkat ve titizlikle tasarlanıyor, sipariş üzerine büyük bir özenle hazırlanıyor ve zamanında kargoya verilerek hasarsız bir şekilde teslim edilmesi sağlanıyor.

Kategorimiz içerisinde bulunan nikah şekeri modelleri istek ve arzularınıza göre şekillendirilebiliyor. Özellikle herkesten farklı tarz ve renklerde ürünler isteyen çiftler, ürünlerini bu doğrultuda özelleştirebiliyorlar. Diledikleri kokulu sabun veya kokulu taş modelinde karar kıldıktan sonra ürünün rengini, ürünün konulacağı kutunun rengini, süslemesini, isim kartının modelini ve son olarak isim kartının üzerine yazılacak metni belirleyebiliyorlar. Böylelikle eşi benzeri olmayan bir hediyeliği sipariş esnasında kolay bir şekilde tasarlayabiliyorlar.

Kategorimizde sabun ve taşların dışında kütük mumluk olarak adlandırılan harika bir ürün de yer alıyor. Doğal kütük diliminden üretilen bu ürünün ortasındaki oyuğa “tealight” olarak bilinen mumlar koyulabiliyor ve böylelikle yakıldığında hoş bir görüntü sunuyor. Süslemesinde kullanılan jüt ip ve çiçek detayıyla da çok güzel bir görüntü oluşturuyor. Kategorimiz içerisinde bulunan kokulu sabun ve kokulu taş modellerinin dışındaki en iyi alternatif olan bu kütük mumluklar da son yılların gözde nikah hediyeliklerinden birisi.

Sunuma Hazır Hatıralık Magnet Modelleri

Nikah şekeri magnetleri olarak da anılan bu ürünlerde sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmıyor. Ürünler sizlere sunuma hazır bir şekilde gönderiliyor. Böylece hiçbir hazırlık yapmanıza gerek kalmadan direkt olarak misafirlerinize hediye edebiliyorsunuz. Kokulu taş modelleri NadirHediye üzerinden satın alınarak oldukça rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Gelin ve damat adaylarının aklındaki en büyük sorulardan birisi de hiç kuşkusuz nikah şekeri fiyatları. NadirHediye olarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaya özen gösteriyor ve en güzel ürünlerimizle sizlerin yanında olmaya gayret ediyoruz. Tek yapmanız gereken özelleştirebileceğiniz, hoş tasarımlara sahip olan bu ürünleri NadirHediye güvencesiyle kolay ve hızlı bir biçimde satın almak ve birer gelin ve damat adayı olarak misafirlerinize harika bir anı bırakmak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.