x

Teslimat Koşulları

NADİRHEDİYE TESLİMAT KOŞULLARI

NadirHediye'den vermiş olduğunuz siparişlerin hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilebilmesi için, kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanızın ödeme onayı vermesi ve havale/EFT ile yapılan ödemelerde toplam tutarın tamamının NadirHediye’nin banka hesabına gönderilmiş olması gerekmektedir. Bankanın ödeme onayının veya toplam tutarın tamamının NadirHediye’nin banka hesabına yansımasının ardından siparişinizin hazırlıklarına başlanır.

Standart ürünlerde hafta içi (Pazartesi-Cuma) saat 14:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. 14:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ise takip eden iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, tatilden sonraki ilk iş günü kargo firmasına teslim edilir.

Kişiye özel ürünlerde ise satın almış olduğunuz ürünün kargo firmasına teslim edileceği tarih ilgili ürün sayfasında belirtilmiştir. Daha detaylı bilgi almak için 0232 344 01 34 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da info@nadirhediye.com e-posta adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kargo firmasına teslim edilen siparişin tarafınıza ulaşması, kargo firması kaynaklı herhangi bir problem yaşanmaması halinde, 1-3 iş günü sürmektedir. Fakat “Mobil Bölge” veya “Mobil Alan” olarak adlandırılan yerler için teslimat süreleri farklılık göstermektedir. Mobil Bölge/Mobil Alan, ilgili kargo firmasının herhangi bir şubesinin bulunmadığı ve teslimatın haftanın belirli günlerinde araçla yapıldığı yerlerdir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ya da kargo firmasının sizinle irtibata geçmesinin gerektiği hallerde, üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak size haber verilecektir. Bu yüzden özellikle telefon numaranız olmak üzere üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Lütfen siparişinizi teslim alırken paketi kargo görevlisinin yanında açın ve üründe herhangi bir hasar varsa kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Hasarlı ürünü iade alabilmemiz veya ücretsiz olarak yenisiyle değiştirebilmemiz için kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.