x

İsimli Bebek Hediyesi Takı Yastığı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hem bebeğinizin adına özel hem de takı yastığı olarak üretilen bir yastık ister misiniz? Tüm bebek ürünlerinizi ayrı yerlerden almanıza gerek yok. Bize bebeğinizin ismini ve bebeğiniz için hayal ettiğiniz rengi söyleyin, sizin için hazırlıklara başlayalım. Hamilelik sürecinde bir de bebek ürünlerinizin hazırlığıyla ayrı yerlerden bulmak için uğraşmayın. Tüm enerjinizi, büyüdükçe ele avuca gelmeyen bebeğinize saklayın.

Neden Takı Yastığı?


Bebeğiniz için oda hazırlıklarına başladınız. Öncelikle doğum için hazırlık yapsanız da doğum zamanı muhtemelen birçok eksiğin olduğunu fark edeceksiniz. Bu nedenle sizin için mutlaka unutmamanız gereken bir detay daha ürettik. İsme özel bebek takı yastığı, bebeğinizi dünyaya getirdiğinizde ona gelen hediyeler için önemli olacaktır.

Neden İsimli Bebek Hediyesi Takı Yastığı?


Bebeğiniz söz konusu ise nedenler bitmek bilmez. Yastık tek başına bebeğiniz için oldukça basit kalır. Oysaki bebeğiniz için her şey özenle düşünülmüş ve sevgiyle hazırlanmış olmalı. Bebeğin karnınızda geçirdiği sürede ve ömür boyu ona vadettiğiniz emek kadar sevgi içermelidir. Bu nedenle isminin işlendiği, onun pamuk bedenine uyumlu, hediyelerini koyacağı bir yastık ürettik.

İsimli Bebek Hediyesi Takı Yastığı Amacı


Bebek yastığı öncelikle bebeğinize rahatsızlık vermeyecek bir forma sahip olmalıdır. Dokusu, kalitesi, anti alerjik özellikleri ve dolgu malzemesi oldukça önemlidir. Size sunduğumuz yastık ise günlük kullanım amacından biraz farklıdır.

Amaçları;

 • Bebeğin ismini taşır
 • Nakışla işlenerek özlem ve sevgi mesajı verir
 • Bebeğinize ve size hatıra kalır
 • Ziyaretçilere tebessüm katar
 • Bebeğinize verdiğiniz değeri gösterir
 • Takıların düzenli olarak takılmasını sağlar
 • İstenilen renkte işlenir

İsimli bebek takı yastığının amacı bebeğinizin hediyelerini alabileceği en sağlıklı yöntem olmasıdır. İçiniz rahat edecek ve gelen hediyeleri kaybetmeyeceksiniz.

İsimli Bebek Hediyesi Takı Yastığı Sipariş


Sipariş vermeden önce eksikleri belirleyin, bebeğinize en fazla yakışacağını düşündüğünüz rengini seçin ve siparişlerinizi geç kalmadan verin. Özel indirim, kampanya ve fiyatlardan yararlanın. Hızlı teslimat, kaliteli üretim ve kişisel ürün avantajlarından faydalanın. Bebeğiniz için hesaplanan sürenin, bebeğinizin sabırsızlanması sonucu biraz daha erken olabileceğini unutmadan erken sipariş verebilirsiniz.

İsimli Bebek Hediyesi Takı Yastığı Hakkında Bilgi


 • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
 • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı ve içi elyafla doldurulmuş yastık olmak üzere 2 parçadan oluşur. Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı %100 pamuktur ve poplin kumaştan üretilmiştir.
 • Üzerine nakışı işlenmiş, içi boncuk elyafla doldurulmuş ve süslenmiş şekilde kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.
 • Yastığın etrafı, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordonla çevrelenmiştir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C su sıcaklığı ile yıkamanız tavsiye edilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.