Bebek Takı Yastığı - İsim ve Melek Kanadı İşlemeli

Fiyat
:
69,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Bebek takı yastığı, üzerine melek kanadı deseni ve bebeğinizin ismi nakışla işlenerek hazırlanır. Melek kanadı, son yıllarda bebek eşyaları üzerinde aranan bir desendir. Anne adayları bebeklerinin masumiyetine ve saflığına vurgu yapan bu melek kanadı desenini tercih eder. Çok kibar bir tasarıma sahip olan bu melek kanadı deseni, nakış ipliğiyle işlendiği için göz alıcı bir parlaklığa sahiptir.

  Yeni doğan bebek denince akla takı takma geleneğimizin gelmemesi düşünülemez. Bu yüzden bebek takı yastığı da yeni doğan bebek ihtiyaçları listesinde 
  yer almaya başlamıştır. Bu takı yastığı ile sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir yakınınıza sürpriz yapabilirsiniz. Bebeğinin isminin yazılı olduğu bir takı yastığı anne için çok anlamlı olacaktır. İsme özel olarak hazırlanması sebebiyle hediye edilen kişi bu yastığı uzun süre saklamak isteyecektir. Nakışlı ürünler, birkaç yıkama sonrası rengi solan veya deforme olan baskılı ürünlerin aksine, defalarca yıkanarak uzun yıllar boyunca saklanabilir. Bu sayede hediye edilen kişi bu yastığı çok uzun yıllar boyunca bir anı olarak saklayabilecektir.

  Bebek ihtiyaç listesi demişken, bebek tulum seti ve bebek battaniyesi eşyalarını unutmak olmaz. Dilerseniz yine aynı melek kanadı deseni ve bebeğin ismi işlenerek kişiye özel hale getirilen bebek tulumunu ve bebek battaniyesini inceleyebilir ve bu yastıkla bir araya getirerek çok güzel bir takım oluşturabilirsiniz.

  İsim ve Melek Kanadı İşlemeli Bebek Takı Yastığı Hakkında Bilgiler


  - Yastık 35 x 35 cm boyutlarındadır.

  - Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı ve içi elyafla doldurulmuş yastık olmak üzere 2 parçadan oluşur. Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı %100 pamuktur ve poplin kumaştan üretilmiştir.

  - Üzerine nakış işlenmiş, içi boncuk elyafla doldurulmuş ve süslenmiş şekilde kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.

  - Yastığın etrafı, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordonla çevrelenmiştir.

  - Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.

  - Üzerine nakış işlenen yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C su sıcaklığı ile yıkamanız tavsiye edilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.

  - Yastıkta kullanılan süslemeleri (örneğin şerit kordon, aplike vb.) yastık kılıfından ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.