Bebek Takı Yastığı - İsim ve Melek Kanadı İşlemeli

Fiyat
:
300,00 TL
Havale ile
:
294,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Resimler
 • Bebek takı yastığı, melek kanadı deseninin ve bebeğinizin isminin yastık üzerine nakışla işlenmesiyle hazırlanır. Melek kanadı, son yıllarda bebek eşyaları üzerinde aranan bir desendir. Anne adayları bebeklerinin masumiyetine ve saflığına vurgu yapan bu melek kanadı desenini tercih eder. Çok kibar bir tasarıma sahip olan bu melek kanadı deseni, nakış ipliğiyle işlendiği için göz alıcı bir parlaklığa sahiptir. Nakış ipliği rengi seçeneklerinden dilediğinizi seçerek siparişinizi verebileceğiniz isimli bebek yastığı isme özel oluşuyla daha da anlamlı bir hale gelmektedir.

  Yeni doğan bebek denince akla takı takma geleneğimizin gelmemesi düşünülemez. Bu yüzden isimli takı yastığı da yeni doğan bebek ihtiyaçları listesinde yer almaya başlamıştır. Bu takı yastığı ile sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir yakınınıza sürpriz yapabilirsiniz. Bebeğinin isminin yazılı olduğu bir bebek takı yastığı anne için çok özel olacaktır. İsme özel olarak hazırlanması sebebiyle hediye edilen kişi bu yastığı uzun süre saklamak isteyecektir. Nakışlı ürünler, birkaç yıkama sonrası rengi solan veya deforme olan baskılı ürünlerin aksine, defalarca yıkanarak uzun yıllar boyunca saklanabilir. Bu sayede hediye edilen kişi bu yastığı çok uzun yıllar boyunca bir anı olarak saklayabilecektir.

  Bebek ihtiyaç listesi demişken, bebek tulum seti ve bebek battaniyesi eşyalarını unutmak olmaz. Dilerseniz yine aynı melek kanadı deseni ve bebeğin ismi işlenerek kişiye özel hale getirilen bebek tulumunu ve bebek battaniyesini inceleyebilir ve bu yastıkla bir araya getirerek çok güzel bir takım oluşturabilirsiniz.

  Bebek Takı Yastığı - İsim ve Melek Kanadı İşlemeli Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı ve içi elyafla doldurulmuş yastık olmak üzere 2 parçadan oluşur. Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı %100 pamuktur ve poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Üzerine nakışı işlenmiş, içi boncuk elyafla doldurulmuş ve süslenmiş şekilde kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.
  • Yastığın etrafı, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordonla çevrelenmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C su sıcaklığı ile yıkamanız tavsiye edilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.