x

Bebek Hediyelik Magnet

Bir bebeğin dünyaya gelmesi bir süreçtir. Bebeğin dünyaya geleceğinin haberinin alınması, doğumun gerçekleşmesi ve doğum sonrasındaki ilk ayları düşündüğümüzde, 1 yıla yakın bir süreçten bahsedebiliriz. Bu süre içinde kutlaması yapılan bazı anlar yaşanmaktadır. Bu anların içinde hamileliğin öğrenilmesi, bebeğin cinsiyetinin öğrenilmesi, doğum öncesi kadının anneliğe geçişi ve tabii doğum gerçekleştiğinde bebeğin dünyaya gelişi, yapılan kutlamaların başında gelir. Hamileliğin öğrenildiği ilk andan itibaren bebek dünyaya gelinceye kadar geçen süreçte yapılan tebriklerin ve kutlamalara katılan kişilerin sayısı da artar. Hamileliğin ilk öğrenildiği zaman bu haber yakınlık derecesine göre daha az sayıda kişiyle paylaşılırken, doğumun gerçekleşmesi ise tüm dünyaya ilan edilir diyebiliriz. Doğum sürecinde geleneklerimize uygun olarak yapılan davetler neticesinde anneye veya anne adayına çeşitli hediyeler sunulur. Anne de bu davetlere katılan misafirlere çeşitli bebek hediyelik eşyaları dağıtır.

Bebek hediyelikleri bu güzel günlerin anısına hatıra olarak saklanması için verilir. Çok farklı modellere sahip bu hediyelikler, verilen davetin özelliğine göre seçilip hazırlatılır. Misafirlere dağıtmalık hediyelikler çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

  • Bebeğin cinsiyetinin açıklanması için yapılan kutlama için,
  • baby shower kutlamaları için,
  • bebeğin doğumu için çok çeşitli konseptlere sahip hediyeliklerden bahsetmek mümkündür.


Tabii ki hazırlanan hediyelikler bebeğin cinsiyetine göre de farklılık gösterecektir.

Bebek hediyelikleri içerisinde lavanta kesesi, kokulu sabun ve kokulu taş ayrı bir yere sahiptir. Diğer hediyeliklerle karşılaştırıldığında çok daha özelleştirilebilir oldukları ve bulundukları ortama güzel kokular yaydıkları için sıklıkla tercih edilir. Lavanta kesesi modellerinde kumaş rengi, kurdele rengi, süsleme rengi, etiket modeli gibi tercihlerde bulunabilirsiniz. Kokulu sabun ve kokulu taş modellerinde de aynı durum geçerlidir. Kokulu taş için taş rengi, koku, süsleme rengi gibi seçeneklerle hediyelikleri size özel hale getirebilirsiniz. Kokulu sabun hazırlatmak isterseniz de koku, süsleme rengi tercihinde bulunurken aynı zamanda asetat kutu seçimiyle hediyeliğinizi size özgü hale getirebilirsiniz.

Erkek Bebek Hediyelik Modelleri

Kişiliğe bağlı olarak annelerin erkek bebekler için kullandıkları hitap şekilleri farklılık gösterebilir. Kimisi kuzum demekten hoşlanırken, kimisi meleğim ifadesini tercih eder, kimisi de prensim diye hitap eder. Erkek bebek hediyelik seçiminizi yaparken bebeğinize seslendiğiniz hitap şekline göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Bebeğiniz sizin için bir prensse, küçük prens kokulu sabun ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Bebeğiniz sizin gözünüzde bir melekse, melek kanadında uykuya dalmış bir bebek figürü olan melek kanadı bebek kokulu sabun ürünümüz tam aradığınız bebek şekeri modeli olabilir.

Kız Bebek Hediyelik Modelleri

Kız bebekler için pembe renk vazgeçilmezdir. Kız bebek hediyelik modellerimizin tümünde pembe renk alternatifi mevcuttur. Tabii ki farklı renkte bebek şekeri yaptırmak isteyenler için renk alternatiflerimiz de bulunmaktadır. Yeni doğmuş küçük prensesiniz için çok uygun olacak “little princess” yazılı kokulu sabun, sizi ziyarete gelenlerin beğenisini kazanacaktır. Ayrıca bebek denince akla ilk gelen bebek eşyası olan emzik şeklinde tasarlanmış emzik bebek şekeri modelimiz oldukça tatlı bir görüntüye sahiptir.

Bebek Hediyelik Olarak Lavanta Kesesi

Bebek hediyelik seçenekleri arasında lavanta kesesi modelleri sıklıkla tercih edilir. İnsanın içini ferahlatan kokusuyla ve farklı tür kumaş alternatifleriyle lavanta keseleri özenle dikilip sunuma hazır bir şekilde sizlere gönderilir. Bebek şekerinizin buzdolapları üzerinde yerini almasını isterseniz, magnetli lavanta kesesi ürünümüz tam size göre olabilir.

Yenidoğan Bebek Hediyelik Seçimi İçin Farklı Alternatifler

NadirHediye olarak seçiminizi rahat yapabilmeniz için bebeğiniz için yaptığınız organizasyonlarda misafirlerinize dağıtacağınız bebek hediyeliklerinde çok farklı alternatifler sunmaya özen göstermekteyiz. Sunduğumuz farklı modellerden dilediğiniz seçimi yapmanız ve yaptığınız seçimi mümkün olduğunca özelleştirmeniz için çaba göstermekteyiz. Tüm siparişlerimiz tek tek özenle hazırlanmaktadır ve en kısa sürede kargo firması aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.