x

Erkek Bebek Hediyeleri

Erkek bebekler için birçok hediye alabilme imkânınız var. Ancak alacağınız hediyenin bebeğe özel olması ona ve ailesine verdiğiniz önemin büyüklüğünü gösterir. Bu amaçla üretimini yapmakta olduğumuz bebeklere özel battaniyeler, tulumlar, takı yastıkları, kapı süsleri ve doğum panosu gibi setlerimiz bulunmaktadır. Erkek bebek hediyeleri arasından seçeceğiniz ürünü özenle hazırlamakta ve zarar görmeyecek şekilde paketleyerek en kısa süre içerisinde adresinize ulaştırmaktayız.

Bebek Tulumları

Yeni doğan bir bebeğe alınabilecek hediyelerin başında tulumlar geliyor. Erkek bebek tulumu kategorimizden erişebileceğiniz tulumlara ekstra özellikler ekledik. Özel nakışlarla süslediğimiz tulumlara istediğiniz bebek ismini de yine nakışla yazıyoruz.

Böylece hediyeniz daha güzel olmasının yanında ölümsüz hale de geliyor. Nakışla işlediğimiz için tulumlar üzerindeki isimlerin solması ya da silinmesi gibi olumsuz durumlarla da karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca tulum setlerimiz içerisinde yer alan bere üzerine de yine tulumdaki nakışın aynısını işliyoruz. Böylece takım tamamlanmış oluyor.

Bunların yanında tulum ve bereyle aynı renkte eldivenlerimiz de set içerisinde yer almaktadır. Ayrıca dilerseniz yine nakışla işlediğimiz erkek bebek kapı süsü ürünümüze de göz atabilirsiniz.

Bebek Battaniyeleri

Bebeklere alabileceğiniz bir diğer hediye de battaniyelerdir. Erkek bebek battaniyesi ürünümüzle sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Battaniye almak istediğinizde karşınızda birçok farklı seçenek bulacaksınız. Battaniyeleri beyaz ya da ekru renklerinden birini seçerek satın alabilirsiniz. Ayrıca battaniye üzerine yapılacak olan işleme için onlarca farklı renkten birini de seçebilirsiniz. Saten için de renk seçtikten sonra son olarak üzerine işlenecek ismi de not olarak yazarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

İsme Özel Doğum Panoları

Doğum panoları son yıllarda oldukça fazla tercih ediliyor. Erkek bebek doğum panosu siparişi vermek istediğinizde diğer ürünlerimizde olduğu gibi isme özel panonuzu da nakış işleyerek hazırlamaktayız.

26 cm’lik bir kasnağa:

  • İsim,
  • Doğum tarihi,
  • Doğum saati,
  • Kilo,
  • Boy gibi bilgileri işlemekteyiz.

İşlemelerde kullandığımız malzemeler organik maddelerdir. Yani kanserojen özellik taşımazlar.

Bebek Takı Yastıkları

Bebeklere ziyarete gelenlerin takı getirmesi adetlerimiz içerisinde yer alır. Erkek bebek takı yastığı ürünümüz ile siz de bebeğinizin ismine özel bir takı yastığı hazırlatabilirsiniz. Takı yastığımız 35 x 35 cm’dir.

Bebek Bornozları

Klasik bebek banyo tekstilinden sıkılan ve bebeğine özel bir farklılık yaratmak isteyen annelerin imdadına kişiye özel olarak hazırladığımız erkek bebek bornoz seti yetişiyor. Balonlu filden yıldıza, denizci çapasından kral tacına, melek kanadından tavşana kadar onlarca desenden dilediğinizi seçebilir, bebeğinizin ismi ile birlikte dilediğiniz renkte nakışla işletebilirsiniz. Hiç merak etmeyin! Bornozu, havlusu, terliği ve kesesi ile eksiksiz bir set olan ürünümüz bebeğinizin hassas teni dikkate alınarak %100 pamuklu penye kumaştan üretildi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.