x

İsme Özel Nakışlı Bebek Doğum Panosu

Doğum panosu son zamanlarda pek çok ebeveyn tarafından tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde siz de bebeğinize eşsiz bir hatıra bırakabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde dinozor, fil, uçan balon, zürafa, aslan, balina ve kuzu gibi sevimli hayvan desenlerinin yanı sıra, bebeğinizin doğduğu tarih ve saat ve ayrıca doğduğu andaki boyu ve kilosu ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Bu şekilde doğum anına ait bilgileri etamin doğum panosu ile ölümsüz hale getirebilirsiniz. Üzerinde bulunan tüm desen ve bilgilerin nakışla işlendiği bu ürünlerden birkaçı kız ve erkek bebekler için farklı tasarımlara sahipken, birçoğu unisex olarak tasarlanmıştır.

Birbirinden sevimli tasarımlara sahip olan bebek panoları ahşap doğum panosu olarak da bilinmekte ve bu nedenle tercih edilmektedir. Doğal bir malzeme olan ahşaptan üretilen ürünler günümüzde daha çok rağbet görmektedir. Siz de modaya ayak uydurarak bebeğiniz için güzel bir anı hazırlayabilirsiniz. Bebek doğum panosu üzerine sadece bebeğinizin ismi değil, doğum zamanı, kilosu ve boyu gibi pek çok bilgi işlenmektedir. Bebeğinizin doğduğu gün eminiz ki sizin için çok özel bir gündür. Ve bu özel günü ölümsüz bir anı haline getirmek sizin elinizde.

Bebek Odası İçin Dekoratif Bir Alternatif: Doğum Panosu

Kanaviçe doğum panosu fiyat bakımından oldukça değişkenlik gösterebilen ürünlerin arasında bulunmaktadır. Ürünlerin fiyatları kullanılan malzemelere ve işçiliğe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Böyle bir ürün satın almayı düşünüyorsanız, fiyattan ziyade bu iki unsura dikkat etmeniz sizin için daha verimli olacaktır. Bu ürünleri uygun fiyatlarla NadirHediye’den sipariş vererek kısa süre içerisinde elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Farklı desenlerle hazırlanan uygun fiyatlı ürünleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Doğum panosu fiyat hakkında bilgi almak için kategorimizdeki ürünlere göz atabilirsiniz. Bebek doğum panoları hem kız hem de erkek bebeklere hitap eden unisex desenlerle hazırlandığı gibi, sadece kız ve sadece erkek bebekler için tasarlanan ürünler de mevcuttur. Genellikle kızların rengi pembe ve erkeklerin rengi mavi olarak kabul edilse bile, siz satın almayı planladığınız doğum panosunun rengini dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Sevimli hayvan figürlü hazırlatabileceğiniz ürünleri, figürsüz bir şekilde, sadece bilgilerin işlendiği şekilde de hazırlatabilirsiniz. Bebek odasının en güzel köşesine satın aldığınız ürünü yerleştirebilirsiniz. İsterseniz doğum öncesinde, isterseniz de doğum sonrasında bu ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Bebek Odasında Ahşap ve Nakışı Bir Araya Getiren Detay

Kasnak doğum panosu karşımıza farklı şekillerde çıkabilmektedir. Kimi anneler sadece isim, tarih, saat, boy ve kilo bilgilerinin yer almasını isterken, kimi anneler de tercihini bu bilgilere ek olarak desenden yana kullanabilmektedir. Kasnağa gerilen kumaşın üzerine işlenen nakış son derece kaliteli ve şık bir görüntü sergilemektedir. Sizler de satın aldığınız bu ürünleri uzun süre boyunca hatıra olarak saklayabilirsiniz. Siparişinizi oluşturmak için bebeğinizin doğum bilgilerini belirtmeniz ve renk seçimi yapmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde çocuğunuza özel bir anı bırakabileceğiniz gibi, aileniz için de özel bir hatıra hazırlamış olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.