x

Lavanta Kesesi Modelleri

Gelin ve damat adayları gerek kendi istekleri gerek ailelerinin istekleri ile düzenledikleri törenlerde ellerinden geleni ve hatta daha fazlasını yapmaya çalışırlar. Her halükârda bir hayli zorlu ve stresli geçen bu süreçte elbette akıldan çıkabilecek detaylar olabilir. Fakat detay gibi gözüken ancak son derece önemli olan şeyleri atlamamak çok önemlidir. Bu nedenle enine boyuna düşünerek yapılan plandan herhangi bir sapma olmaması için gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek gerekir. Hiç şüphesiz bir gelin ve damat adayının hayatının en özel günü olan düğün gibi törenler aile fertleri ve sevdiklerinin bir arada olduğu, birlikte eğlendiği ve birbirine iyi dileklerde bulunduğu törenlerdir. Mekândan aksesuarlara kadar her şeye dikkat ederek organize ettiğiniz böylesi özel bir günde davetlilerinize ikramda bulunmanız ve elbette küçük de olsa bir hediye sunmanız gerekir. Bir gelenek halini alan bu gerekliliği yerine getirmek lavanta kesesi hediyesi ile artık çok daha kolay. Ve klasik nikah şekeri yerine hediyelik lavanta kesesi vermek şimdi çok moda!

Düğün Hazırlıkları İçin Renkli Hediyelikler

Bu kategorimizin içerisinde son yılların popüler hediyeliklerinden birisi olan lavanta keseleri yer alıyor. Birçok farklı modeli ve rengi bulunan bu lavanta keseleri hem şık hem de şirin görünümüyle gelin ve damat adayları için en ideal hediyelik olarak tavsiye ediliyor. Kokulu taş ve kokulu sabun modellerinden farklı olarak koku kaynağı olarak içerisinde hakiki Isparta lavantasının kurutulmuş çiçeklerini barındıran bu keseler söz, nişan, nikah ve düğün gibi törenlerde kullanılabiliyor. Tekrar etmek gerekirse, bu keseler içerisinde şeker değil, mis kokulu lavanta barındırıyor. Kına hediyelikleri ve söz hediyelikleri olarak da kullanılan bu hediyelik, içerisinde yer alan elyaf sayesinde hem dolgun bir görüntüye sahip oluyor hem de lavanta kokusunu uzun süre muhafaza ediyor. Böylece lavanta ve elyafın birleşimiyle uzun süre kalıcı müthiş bir koku sağlanmış oluyor. 

Evlilik Yolunda Mis Kokulu Hediyelik Lavanta Kesesi

Nişan hediyeliği olarak da sıklıkla tercih edilen bu ürünler pek çok farklı modelde sunulurken, kişiye özel hale de getirilebiliyor. Kategorimiz içerisinde bulunan hediyelik lavanta kesesi, isim kartı modeli seçilerek ve isim kartının üzerine isim yazdırılarak oldukça orijinal bir hal alabiliyor. Gelin ve damadın en beğendiği isim kartı modelini belirleyebileceği değişik bir hediyelik oluşturulabiliyor. Akılda kalıcı ve zengin bir hediyelik olabilmesi açısından bu özellik gelin ve damat adayları tarafından kullanılarak özel bir hediyelik elde edilebiliyor. Bu durum aynı şekilde nikah hediyelikleri ve düğün hediyelikleri için de geçerli.

Misafirlerinize Hatıra Olarak Dağıtacağınız En İyi Hediyelikler

Kategori içerisinde kendine yer bulan bir diğer ürün olan lavanta şişesi de oldukça şık bir görünüme sahip. Mantar tıpası, içerisinde bulunan kuru lavanta çiçekleri, etrafına sarılan jüt ip ve doğal süslemesi ile müthiş bir görüntünün yanı sıra günlük kullanım da sunuyor. En özel hediyelikleri bütçenizi yormadan alabilmeniz için NadirHediye lavanta kesesi fiyatları konusunda sizlere en iyi fiyatları sunuyor. Piyasada bulunan hediyelik eşyalara kıyasla kalite ve fiyat çizgisini en iyi oranda koruyan ürünleriyle NadirHediye her zaman yanınızda ve anılarınızda. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.