x

Takı Yastığı Erkek Bebek Hediyesi - Çapalı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli takı yastığı erkek bebek düşünüldüğünde erkek bebeklere çok yakışan deniz teması ile tasarlanmış, desenleri nakışla işlenmiş ve bebeğinizin isminin de üzerinde yer aldığı çok güzel bir bebek hediyesidir. İsme özel olarak hazırlanan bu bebek takı yastığı erkek bebek bekleyen eşinize çok şık bir hediye olabilir. Eşiniz deniz aşığı mı? Yoksa eşinizin mesleği denizcilikle mi ilgili? O zaman bu takı yastığı ile hem bebeğinizin bir ihtiyacını karşılayabilir hem de eşinizi mutlu edecek küçük bir sürpriz yapabilirsiniz. Odaya girdiğinde bebeğinizin başucunda bu isimli bebek yastığını gördüğünde eşinizin yaşayacağı mutluluğu hayal edebilirsiniz. Aynı zamanda bu altın yastığı deniz tutkusunu bebeğinize aşılamak konusunda eşinizin atacağı ilk adımlarda yardımcı olacaktır.

Çapalı takı yastığı erkek bebek için en çok tercih edilen renklerden biri olan lacivert renk ile nakışlanmıştır. Dilerseniz bebeğiniz için farklı iplik rengi seçebileceğiniz bu ürün, bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanır. Misafirleriniz yanlarında getirdikleri altınları büyük bir keyifle bu ürünün üzerine takacaklardır. Çapa desenli bu ürün, erkek bebek odasına dekoratif yastık olarak çok yakışacaktır. Görevini tamamlayan bu bebek eşyası daha sonrasında bebeğinizin odasını süsleyen bir dekoratif eşyaya dönüşebilir. Uzun süre bebeğinizle aynı ortamı paylaşacak olan bu bebek yastığı bebeğiniz için hiçbir zararlı madde içermeyen kumaş ve nakış iplikleri kullanılarak hazırlanır. Ürünü, nakışlı olması sebebiyle bebeğinizin dünyaya geldiği bu mutlu günlerin anısına uzun yıllar rahatlıkla saklayabileceğiniz bir hatıra eşyasına dönüştürebilirsiniz.

Aynı tasarıma sahip çapalı bebek tulum ve isim yazılı çapalı bebek battaniyesi ile küçük sürprizinizi daha kapsamlı bir hale getirebilirsiniz.

Takı Yastığı Erkek Bebek Hediyesi - Çapalı Hakkında Bilgi


  • Ürün boyutları 35 x 35 cm'dir.
  • %100 pamuk poplin kumaştan dikilmiştir. Yastık kılıfı çıkarılabilirdir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Ürünün etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmamanızı öneririz. Ütüyü tersten yapınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.