x

İsimli Takı Yastığı - İsim ve Kral Tacı Nakışlı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek yastığı erkek bebeklerin doğumu sonrasında baş ucunda olması gereken bir üründür. Neden mi? Tabii ki sizin de bebeğiniz dünyaya geldiğinde sizi ve bebeğinizi ziyarete gelen yakınlarınız altınlarıyla beraber gelecek ve geleneğimizin gerekliliğini yerine getireceklerdir. Misafirleriniz beraberinde getirdikleri altın veya takıları rahatlıkla yastığın üzerine tutturabilirler. Ziyaretinize gelen yakınlarınız odaya girdiklerinde isme özel takı yastığı hemen dikkatlerini çekecek ve hediyelerini nereye bırakacaklarını rahatlıkla anlayacaklar.

Bu isimli takı yastığı sayesinde yastığın çevresini hediyelerin toplandığı küçük bir alana çevirebilirsiniz. Çünkü bazı yakınlarınız altın takmak yerine farklı hediyelerle yanınızda bulunacaktır. Getirdikleri bu hediyeleri yastığın çevresine uygun bir şekilde bırakabilirler. Bebeğinizin isminin yazılı olduğu bu isimli takı yastığı herkesin dikkatini çekerken siz de sevdiklerinizin getirdiği hediyeleri düzenli bir şekilde organize edebileceksiniz.

Bebeğinizin adına ithafen hazırlanan bu isimli bebek yastığı başak, kral tacı ve yıldız desenleriyle nakışlanmıştır. Bebeğinizin isminin bu desenlerin merkezine yazılmasıyla beraber çok görkemli bir görüntü ortaya çıkar. Ömer bebek için lacivert renk tercih edilmiştir ancak dilerseniz seçeneklerimiz arasından farklı bir iplik rengi seçebilirsiniz.

Bebeğinizin dünyaya geldiği ve tatlı bir telaşı da içinde barındıran mutlu günlerinizin anısına uzun yıllar bu yastığı saklayabilirsiniz. Bu ürün, bebeğiniz büyüdükten sonra elinize aldığınızda geçmişteki mutlu günleri size hatırlatan anlamlı bir hatıra eşyası olacaktır.

Bu altın yastığı üzerinde bulunan desen gibi başak, kral tacı ve yıldız desenleriyle hazırlanmış bebek tulum takımı ve bebek battaniyesi ürünleri de mevcuttur. Dilerseniz bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Hepsinin bir arada olduğu çok güzel bir set oluşturabilirsiniz.

İsimli Takı Yastığı - İsim ve Kral Tacı Nakışlı Hakkında Bilgi


  • Ürünün ebatı 35 x 35 cm'dir.
  • Arkası fermuarlıdır ve içi çıkarılabilirdir. İçi boncuk elyafla doldurulmuştur. İsim yazılı nakışlı kılıf %100 pamuk olan poplin kumaştan hazırlanmıştır.
  • Ürün dikilmiş, süslenmiş, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde kargolanır.
  • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Kılıfı çıkarılarak yıkanabilir. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Yıkama suyu maksimum 30°C sıcaklıkta olmalıdır. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeler (örneğin şerit kordon, aplike vb.) yapıştırılmıştır. Bu nedenle, hasar görmemeleri için, yastık kılıfından ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.