x

İsme Özel Takı Yastığı - İsim ve Prenses Tacı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek yastığı, dünyaya gözlerini yeni açmış bebeğin ismine ithafen kişiye özel olarak hazırlanan nakışlı bir üründür. Başak ve prenses tacı ile göz alıcı bir güzelliğe sahip olan bu bebek takı yastığı, bebeğinizin ismi ile çok anlamlı hale gelir. Kız bebekler için en çok tercih edilen pembe renk ile hazırlanabildiği gibi, mor, lila, sarı, gri ve yeşil gibi farklı nakış iplikleriyle de işlemesi yapılabilir. Bunun için isimli takı yastığı siparişinizi verirken iplik rengini seçmeniz yeterli olacaktır.

Yeni doğan bebek ziyaretleri keyifli ziyaretlerdir. Dünyaya henüz gözlerini açmış bir bebek herkesi heyecanlandıracaktır. Ancak yeni doğan bebek ziyaretleri ayrıca hassas olunması gereken ziyaretlerdir. Bebek ziyareti yapan kişilerin ziyaretlerini önceden haber vermesi, anne ve babayı rahat ettirecektir. Aynı zamanda ziyarete gelen kişilerin parfüm gibi kimyasal içerikleri olan kokuları sürmemesi bebek için çok olumlu olur. Bebeğin yanına gelmeden ellerin yıkanması hijyen açısında çok yerinde bir davranış olur. Yeni doğan bebeğinizi ziyarete gelen misafirler bebeğinizin başucunda duran gösterişli yastığı hemen fark edecek. Altın takı yastığı üzeri misafirleriniz gelip gittikçe dolmaya başlayacak. Bu ürün sayesinde gelen hediyeleri rahatlıkla organize edebileceksiniz.

İnce ve kibar hatlara sahip desenlerle kız bebeğinizin narinliğini ön plana çıkaracak olan bu tasarımın alternatifleri ilgili kategorimizde mevcuttur. Diğer isimli takı yastığı modellerimizi incelemek için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İsme Özel Takı Yastığı - İsim ve Prenses Tacı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Nakışlı kılıf %100 pamuk nevresimlik poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün belirttiğiniz isim üzerine işlenerek ve gerekli süslemeleri yapılarak ürün resmindeki gibi kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Etrafına geçilen şerit kordon için iplik rengiyle uyumlu bir renk tercih edilmektedir.
  • İthal olan nakış iplikleri yüksek kaliteye sahiptir. Zararlı madde içermeyen ipliklerin kendine has doygun parlaklığı vardır.
  • Yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.