x

İsimli Bebek Takı Yastığı - Kız Bebek Hediyesi

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek yastığı, dilediğiniz renk nakış ipliği ile çok renkli olarak hazırlanır. Kız bebek denince ilk akla gelen ve kız bebeklere en çok yakışan desenlerden biri çiçek desenidir. Çiçek deseni ile tasarlanmış bu altın yastığı cıvıl cıvıl renkleriyle bebeğinizin bulunduğu ortama renk katacak. Bebeğinizin isminin nakışlanmış olduğu bu isimli takı yastığı ortamdaki herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini alacaktır. İsimli bebek yastığı bu mutlu günlerinizde çekilmiş olduğunuz fotoğraflarda çok güzel bir görüntü verecektir.

Son dönemde popülerliğini artıran kişiye özel bebek hediyeleri arasında yeni yeni kendisine yer bulan bebek takı yastığı farklı ürünlerle bir araya getirilerek çok tatlı setler oluşturulabilir. Bebeğinizin hastane çıkışında giyebileceği bir 3'lü tulum takımı ve bebek ihtiyaçları denince ilk akla gelen bebek eşyalarından biri olan bebek battaniyesi ile beraber çok güzel bir kombine sahip olabilirsiniz. Bu ürünler de aynı desene sahip olacak ve renkleriyle bebeğinizin güzelliğini öne çıkaracaktır.

"Bebek için ne hediye alınabilir?" sorusunu düşündüğümüzde alacağımız hediyenin hem kullanışlı olması hem de güzel bir anı özelliğine sahip olması doğru tercih yapmamızı sağlar. Bunlarla beraber alacağımız hediyenin bebeğin sağlığı açısında da uygun olması en çok arayacağımız özellik olmalıdır. Bebek yastığı hem kullanışlıdır hem de çok anlamlı bir hatıra eşya özelliğine sahiptir. Aynı zamanda bebeğin sağlığına da son derece uygundur. Kullanılan kumaş ve nakış iplikleri hiçbir zararlı madde içermez.

İsimli Bebek Takı Yastığı - Kız Bebek Hediyesi Hakkında Bilgi


  • Ürünün boyutları 35 x 35 cm'dir.
  • Yastık kılıfı çıkarilabilirdir. Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş iç yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Nakışlı kılıf %100 pamuk nevresimlik poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Ürün hazırlanırken kullanılan iplikler, yüksek kaliteli ithal nakış iplikleridir.
  • Ütü yapmanız halinde nakışlı yüzeyin tersinden ütülemenizi tavsiye ederiz. Takı yastığının kılıfı çıkarılarak makinede yıkanabilir. Uygun sıcaklık 30°C olacaktır. Ağartıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Üzerinde süsleme varsa, süslemelerin zarar görmemesi için ayrı bir şekilde temizlenmesi tavsiye edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.