x

İsme Özel 10’lu Hastane Çıkışı

Firma olarak satışını yaptığımız bebek ürünleri arasında isme özel 10’lu hastane çıkışı ürünleri de yer alır. Bu ürünlerimiz ayrı bir kategori altında bulunur. İsme özel hastane çıkışı setlerimiz içerisinde farklı desen işlemesine sahip ürünler vardır. Erkek ve kız bebeklerin kullanımı için uygun olan bu ürünler ebeveynlerin beğenilerine sunulan farklı desenlere sahiptir. Sizler de ürün seçiminizi yapıp bebeğinizin ismini 10’lu setin üzerine yazdırabilirsiniz.

Hastane Çıkışı Setlerimizde Bulunan Ürünler

Anne ve babaların yenidoğan çocuklarına giydirmek için isme özel satın alabilecekleri hastane çıkışlarımız 10 parçadan oluşur. Setlerimizde bulunan parçalar ise; ağız mendili, üst zıbın, bebek tulumu, mama önlüğü, eldiven, bebek battaniyesi, patikli tek alt, bere, iç zıbın ve çıtçıtlı kısa kollu badidir. Bu ürünlerimiz son derece kullanışlı ve bebeklerin içlerinde rahat edebilecekleri konforlu ürünlerdir.

Nakışla İsim Yazılan Hastane Çıkış Setleri

Hastane çıkışı setlerimizden satın almak isteyen sizler için setlerimizin kişiye özel olmasını sağlamaktayız. Bunun için setlerin üzerine bebeğinizin ismini yazarak seti ona özel hale getirmekteyiz. Ancak bunu baskı yoluyla değil nakış yoluyla yapmaktayız. Belirtilen isimleri set üzerine nakışla yazdığımız için isimler yıkama ve kullanıma bağlı olarak silinmez. Böylece setlerimizde yer alan ürünler uzun süre bebeğinize özel olacak şekilde kullanılabilir.

Bu ürünleri istediğiniz gibi hazırlayabilmemiz için sizlerin kategorimizde yer alan set desenlerini seçerken kullanılacak iplik rengini ve bebeğinizin ismini belirtmeniz gerekir. Belirtiğiniz ismi ve seçtiğiniz deseni yine seçtiğiniz nakış ipliğiyle ürünler üzerine işleyerek ürünleri sizlere teslim etmekteyiz. Yaptığımız isim yazma işlemi sayesinde setlerin bebeğinize özel hale gelmesini sağlamaktayız.

Setlerimizde Bulunan Nakış Desenleri

Kategorimizde yer alan hastane çıkışı setlerimizde erkek ve kız bebeklerin giyebileceği ürünler yer almaktadır. Bu sebeple de setlerimiz erkek ve kız bebekler için uygun olacak farklı desenleri üzerinde bulundurur.

Kategorimizde bulunan hasta çıkışı setlerimizde yer alan desenler aşağıdaki gibidir;

  • Çiçek desenli
  • Kanat desenli
  • Kuzu desenli
  • Balina desenli
  • Melek kanat desenli
  • Aslan desenli
  • Fil desenli
  • Taç desenli
  • Ayıcık desenli
  • Yıldız desenli


Sizler bu desenlere sahip olan ürünlerimizi bebeğinizin cinsiyetine göre seçip satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünler bu desenlere sahip olsalar da isim işleme renkleri sizler tarafından seçildiği için cinsiyet fark etmeden de kullanabilirsiniz.

Melek Kanatlı Hastane Çıkışları

Kategorimizde yer alan ürünler arasında melek kanatlı hastane çıkışları da yer alır. Bu ürünlerimizde saten kumaş kullanılarak ürünlere yerleştirilmiş melek kanatları yer alır. Erkek ve kız bebek fark etmeksizin kullanıma uygun olan bu ürünlerimizden satın almak isteyen sizler sipariş anında ürün için kullanılmasını istedikleri saten rengine karar vermektesiniz.

Örneğin erkek bebek için satın alınacak setler için mavi satenden melek kanadı yapılmasını isteyebilirsiniz. Aynı şekilde kız bebekler için de pembe satenden kanat yapılmasını isteyebilirsiniz. Mavi ve pembe dışında gri veya beyaz saten rengi gibi renk seçimlerini sipariş sırasında ürüne ait sayfada yer alan saten kumaş rengi seçim bölümünden seçebilirsiniz.

Aynı şekilde bebeğinizin isminin yazılması için ip rengi tercihini de aynı sayfada yer alan iplik rengi bölümünden seçebilirsiniz. Daha sonrada bebeğin ismini girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.