x

İsme Özel Bebek Hediyesi - Melek Kanatlı ve Hareli

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsme özel bebek hediyesi alternatifleri arasında yerini alan melek kanatlı ve hareli takı yastığı modeli şirin tasarımıyla öne çıkar. Kız bebek ve melek simgesinin uyumunu bebeksi hatlarla yansıtan isimli takı yastığı bebeğinizin odasına çok yakışacaktır.

Kız bebeklere çok yakışan pembe rengin yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliği vardır. Bebek odanızı hazırlarken pembe ve pembe ile uyumlu renkleri tercih ettiyseniz, bu üründe kullanılan pembe nakış ipliği sizin için uygun olur. Klasik renklerden ziyade farklı renk yaklaşımlarında bulunan anneler de olacaktır. Onlar için de tercih edebilecekleri farklı nakış ipliği rengi alternatifleri bulunur. Gri rengin ön planda olduğu bir bebek odası, ekru tonlarda tercih edilen bebek eşyaları ile çok güzel görünür. Sarı rengin baskın olduğu bir odada ise lila detaylar çok şık duracaktır. İsme özel bebek yastığı için sipariş oluştururken nakış ipliği renkleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bebek odasında bebeğin rahat etmesi çok önemlidir. Örneğin bebek odasında bulunan aydınlatmaların gücü, bebeğin gözünü rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanmalıdır. Aynı zamanda bebeğinizin görüş alanında bulunan eşyaların canlı renklerden seçilmesi, bebeğinizin görme duyusunu uyarır ve ona fayda sağlar. İsimli bebek yastığı hazırlanırken kullanılan ipliklerin kendine has doygun bir parlaklığı vardır.

İsme özel altın yastığı ile sevdiklerinize sürpriz yapabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Melek kanadı ve hare desenlerine küçük, tatlı bir kalp deseninin eşlik ettiği bu ürün nakış işlemesi ile hazırlanır. Bebeğinizin isminin de nakışla üzerine yazılmasıyla çok anlamlı hale gelir.

Melek kanatlı ve hareli bu ürünle aynı tasarıma sahip bebek tulumu ve bebek battaniyesi seçenekleri de mevcuttur. Dilerseniz ilgili kategorilerimizden inceleyebilirsiniz.

İsme Özel Bebek Hediyesi - Melek Kanatlı ve Hareli Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Poplin kumaştan dikilen ürün 2 parçadan oluşur: çıkarılabilir yastık kılıfı ve yastık içi.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Kaliteli ve parlak nakış iplikleriyle işleme yapılır. İplikler zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütünün tersten yapılması nakış dokusunu koruyacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.