x
Görünüm :
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

İsme Özel Nakışlı Kına Yastığı

İki insanın ve dolayısıyla iki ailenin hayatını birleştiren önemli bir olay olan evliliğe giden yolda bazı dönüm noktaları vardır. Bunlar ailelerin tanışması, kız isteme merasimi, söz, nişan, kına gecesi ve nihayet düğündür. Bu dönüm noktalarının her birinde iki ailenin de istediklerini mümkün mertebe yerine getirmek adına yapılacak pek çok şey vardır. Her ne kadar bazı gelin ve damat adayları bunları önemsiz birer detay gibi görse de kendi huzur ve mutlulukları için ailelerin istek ve arzularını önemsemeleri ve mümkünse gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Örneğin kına gecesi özellikle ailelerdeki kadın akrabaların ve gelinin yakın kız arkadaşlarının düğün öncesi bir araya gelerek ‘kız kıza’ eğlendiği bir etkinlik olarak bilinmektedir. Bu etkinliğin hem geleneksel anlamda hem de eğlence anlamında önemi büyüktür. Kına gecesinin bazı olmazsa olmazları vardır. Kırmızı renk, kaftan, geline kına yakılması bunlardan sadece birkaçıdır. Son dönemde oldukça sık karşımıza çıkan bir diğer öğe ise kına tahtıdır. Tabii ki bu tahtın baş köşesinde yerini alan kına yastığı da önemli ayrıntılardan birisidir.

Kına Tahtının Şık Bir Aksesuarı Olan Kına Yastığı

Kına gecelerinde kullanılan pek çok ürün arasında dikkat çeken bu kına yastıkları, isme özel olmaları nedeniyle benzerlerinden bir adım öne çıkmaktadır. Böylesi bir gecede her bir ayrıntının kendisine özel olmasını isteyen gelin adayları bu ürünleri satın alarak kına tahtında kullanmaktadır. İçi boncuk elyaf ile doldurulmuş olan bu yastıklar oldukça yumuşaktır ve dolgun bir görüntüye sahiptir. Bununla birlikte kına yastığı modelleri içerisinde farklı bir yeri olan nakışla isim işleme bu yastıklarda geçerlidir. Ürünlerde ağırlıklı olarak kına gecesinin rengi olan kırmızı kullanılmıştır. Fakat gelin adayları istedikleri takdirde farklı bir kumaş rengi seçerek ürünü daha da kişisel bir hale getirebilirler.

İsimli ve Kişiselleştirilebilir Özelliğiyle Kına Yastıkları Daha da Anlamlı

Kına gecesinde kullanılacak ürünler içerisinde etkili bir yeri olan kına gecesi yastıkları hem kare hem de dikdörtgen formda sunulmaktadır. Kare formdakiler 35 cm x 35 cm iken, dikdörtgen formda olanlar 30 cm x 40 cm’dir. Üzerine gelinin ismini işlemek için kullanılan nakış ipliğinin rengi, tıpkı kumaş renginde olduğu gibi, özelleştirilebilirdir. Böylelikle yastık üzerine istenilen nakış ipliği rengiyle işleme yapılabilir. Üretimde kullanılan saten kumaş yastığa hem güzel bir doku hem de şıklık katmaktadır. Kına gecesi aksesuarları ile birlikte bu yastıklardan da satın alarak hem kına tahtınızı daha görkemli bir hale getirebilir hem de takı takmak isteyen sevdiklerinizin işini kolaylaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kına gecesinden sonra evinizin bir köşesinde kullanabileceğiniz harika bir yastığa sahip olabilirsiniz.

Kına gecesinde doyasıya eğlenen herkes ortamın güzelliğine hayran kalmalıdır. Bunun için hem gelin adayı hem de nedimeler var gücüyle çalışarak en iyi potansiyeli ortaya koymalıdır. Kına gecesi malzemeleri özellikle bu gibi durumlarda kesinlikle önceden temin edilmelidir. Bu noktada, kına gecesi malzemelerinin temini için en iyi çözümlerden birisi NadirHediye’dir. Özellikle kına gecesinde kullanılacak tüm malzemeler ve özelleştirilebilir ürünler için NadirHediye her zaman yanınızda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.