x

Bebek Şekeri Modelleri

Hayat yaşanan bazı önemli gelişmeler üzerine daha güzel bir hal alır. Bu gelişmelerden biri de aileye yeni bir bireyin katılmasıdır. Evlenince oluşan sevgi dolu ortama bir bebeğin katılmasıyla hem muhteşem bir sevinç yaşanır hem de sorumluluklar artar. Bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelişi yeni anne ve baba olarak sizlere ve aynı zamanda ailelerinize tarifi mümkün olmayan bir mutluluk yaşatırken, bunu kutlamak, bebeğiniz için düzenleyeceğiniz eğlenceli aktiviteler silsilesinin de başlangıcıdır. Bu kategorimizde bulunan bebek şekeri özellikle ailelerin yaptığı bu tür kutlamalarda kullanılan ürünlerdir. Şeker ihtiva etmese de “bebek şekerleri” olarak isimlendirilen bu ürünler, bebeğiniz için organize edeceğiniz etkinliklerin vazgeçilmezidir. Bebeğinize harika hediyeler getiren misafirlerinize sunacağınız bu minik hediyeliklerle hem misafirlerinize teşekkür edebilir hem de uzun süre saklayabilecekleri bir anı armağan edebilirsiniz.

Kokulu Taş ve Kokulu Sabun Bebek Hediyelikleri

Kategorimizde yer alan ürünler genel olarak kokulu taş ve kokulu sabun ürünlerinden oluşmaktadır. Duruma göre özel taş tozu veya sabun bazı, renklendirici ve esans içeren bu ürünler misafirlere dağıtılmak üzere üretildiğinden dolayı oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Minimum 8*8*3 cm boyutlarında bir asetat kutuya konulan bu ürünler özenle süslenerek sunuma hazır bir şekilde sizlere ulaştırılır. Kokulu taşlar genel anlamda evin havasını daha iyi bir hale getiren ürünlerdir. Uzun süre kalıcı koku yaymaları nedeniyle bulunduğu odanın atmosferine hoş bir koku yayarlar. Bunun yanında görünüş açısından da oldukça zariftirler. Kategorimiz içerisinde bulunan kokulu taş isimlik ürünü, üzerinde yeni doğan bebeğin adını, kilosunu, boyunu, doğum tarihini ve doğum saatini barındıran bir modeldir.

Kategorimizdeki ürünlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Kokulu taş modelleri ve kokulu sabunlar birçok amaca hizmet eder. Bebekler için düzenlenen baby shower, bebek mevlidi, vaftiz, diş buğdayı, doğum günü ve sünnet gibi etkinliklerde kullanılır. Sünnet düğünü gibi etkinliklerde daha çok sünnet magnet olarak geçen bu ürünler, mevlitlerde de sıklıkla tercih edilir. Davetiniz üzerine gelme zahmetinde bulunan misafirlerinize küçük bir sürpriz olacak bu ürünlerle daha iyi bir gün geçirebilirsiniz. Kategori içerisindeki ürünlerde sağlığa zararlı olabilecek herhangi bir madde kesinlikle kullanılmamaktadır.

Bebek Doğum İçin Anı Hediyelikler

Ürünlerimiz sizlere sunuma hazır bir şekilde gönderilir. Böylece etkinlik gününde misafirlerinize direkt olarak dağıtabilirsiniz. Bebeğiniz için önemli olan bu günlerde misafirlerinize de değer verdiğinizi göstermek, onları mutlu etmek ve onlara şık bir anı bırakmak adına yapacağınız jest en güzel şekilde olmalı. Bebek kokulu taş gibi ürünler hem mis kokusu hem de harika görüntüsüyle misafirlerinizi büyüleyecek. Kokulu taş bebek şekeri olarak adlandırılan ürünlerimizi mümkün olan en kısa sürede üreterek adresinize gönderiyoruz.

NadirHediye olarak en güzel anılarda yaşamanın verdiği şevk ve heyecanla çalışıyor, hazırlık süreçlerimizi en ideal şekilde planlıyoruz. Ürünlerinizi mutlaka etkinlik zamanından önce teslim edilecek şekilde kargoya teslim ediyor ve böylece herhangi bir mağduriyet yaşamamanızı sağlıyoruz. NadirHediye herkes için anılar üretir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.