x

Kalpli ve İsimli Bebek Altın Yastığı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğinize özel üretilen kalpli ve isimli bebek altın yastığı ile hastanede ya da evinizde bebeğiniz için kullanacağınız oldukça şık bir yastık modelidir. İsim ve kalp figürünün nakışla işlendiği, bebeğiniz için dilediğiniz rengi seçebileceğiniz bu ürün beşik ya da bebek yatağına uyum sağlıyor. Yumuşacık yastıkta bebeğinizin rahat edebileceği bir kullanım sunuyor.

Kalpli ve İsim Bebek Altın Yastık Özellikleri


35x35 cm boyutunda olan yumuşacık bir yastık ürünüdür. İster bebeğinizin yatağına, ister hastane yatağınıza koyarak bebeğinize özel olarak kullanabilirsiniz. Yastık üzerine itina ile işlenmiş nakış ipliklerini dilediğiniz renkten seçebiliyorsunuz.

Özellikleri;

  • İsim işleme
  • Kalp işleme
  • Farklı renk seçenekleri
  • 35x35 ebatında

Yastık işleme rengini bebeğiniz için kurduğunuz odanın renginde tercih edebilirsiniz. Yastık ürününe ek olarak diğer işlemeli ürünler ile kombin yapabilirsiniz.

Hediye Yastık


Hediye ürünleri arasında yastık sevdiklerinize alabileceğiniz en iyi tekstil ürünleri arasındadır. Bebeğinize ya da sevdiklerinizin yeni doğan bebeğine hediye olarak sunabileceğiniz unutulmaz bir üründür. Hem nakışla işlenmiş olması hem de isme özel olması verilebilecek en anlamlı hediyedir.

Kalpli ve İsim Bebek Altın Yastık Sipariş


Kalpli ve isim işlemeli bebek yastıklarından sipariş vermek için yapmanız gereken; üzerine işlenmesini istediğiniz ismi belirtmek ve nakış iplik rengini seçmektir. Hızlı sipariş ve teslimat ile istediğiniz anda hemen bebeğinize hediye edeceğiniz bir üründür. Sipariş verirken güvenli ödeme seçeneği ile ödemenizi yapabilir ve ürüne sahip olabilirsiniz.

Kalpli ve İsim Bebek Altın Yastık Fiyatları


Kalpli ve isim nakışlı altın yastıklar her bebeğin kullanabilmesi için uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Bebeğiniz için en özel fiyatlardan yararlanabilir, özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kalpli nakışın güzelliği sizin bebeğinize en iyi ifade biçiminiz olacak. Bebek yastıkları için kullanılan kaliteli kumaşın, şık görünümünün bıraktığı etkiye hayran kalacaksınız. Orta kısmında kalp işlemesine ek, bebeğinizin isminin işlendiği bu yastık, aldığınız en uygun fiyatla bebek ürünü olacak. Yıllarca saklayacağınız bu ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Nakış ipliklerinin kalitesi ve rengi, yastığın yumuşak dokusu, çok hoşunuza gidecek.

Kalpli ve İsimli Bebek Altın Yastığı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı ve içi elyafla doldurulmuş yastık olmak üzere 2 parçadan oluşur. Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı %100 pamuktur ve poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Üzerine nakışı işlenmiş, içi boncuk elyafla doldurulmuş ve süslenmiş şekilde kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.
  • Yastığın etrafı, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordonla çevrelenmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C su sıcaklığı ile yıkamanız tavsiye edilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.