x
Görünüm :
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

İsme Özel Nakışlı Damat Sabahlığı

Sizin için üretilen erkek sabahlığı sayesinde en özel gününüzü daha da özel hale getirebilirsiniz. Böylelikle düğününüze rahat bir şekilde hazırlanabilir ve ayrıca hazırlıklar esnasında çekilen fotoğraflarda farkınızı ortaya koyabilirsiniz. İsminizin sabahlık üzerine nakışla işlenmesi sayesinde daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. ‘Düğün İçin Nakışlı Ürünler’ ana kategorisinin altındaki ‘İsme Özel Damat Sabahlığı’ alt kategorisinde yer alan modellerden dilediğinizi kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Saten Damat Sabahlığında Nakış Detayı

Hem gününüzü özelleştirmeye hem de rahat hareket etmenize imkân tanıyan bu sabahlıklar, iç çamaşırı imalatında da kullanılan kaliteli saten kumaştan üretilmektedir. Tüm modeller 115 cm uzunluğundadır ve siyah ve lacivert olmak üzere iki renk alternatifine sahiptir. Bel kısmının kuşaklı olması ürünü kolay bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Üzerinde bulunan desenin ve ismin baskı değil de nakış işlemesi olması, sabahlığı defalarca yıkamanıza ve uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Ürünü satın alabilmek için modele karar vermeniz, siyah ve lacivert renk alternatiflerinden birini seçmeniz, nakış ipliği rengini seçmeniz ve son olarak nakışla işlenecek ismi belirtmeniz gerekmektedir. Tüm bu adımları tamamlayarak tasarımınızı bitirdikten sonra isimli sabahlık siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Gerek gelin gerek damat en özel gününde her şeyin dört dörtlük olmasını ister. Bu noktada genellikle gelinlerin daha dikkatli olduğu düşünülse de damatlar da son derece titizdir. Damatlar için büyük bir özenle üretilen damat sabahlık ürünleri hem kumaş hem de nakış kalitesiyle titiz damatların tüm taleplerini karşılar niteliktedir.

Gelin ve Damat Sabahlığı Kombinleri

Damat sabahlığı ile en özel gününüze kusursuz bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Saç, sakal ve cilt bakımınız yapılırken üzerinizin kirlenmesini önlemenin yanı sıra, ortamda damat olduğunuzu da belli edecektir. Kategorimizde bulunan modeller üzerine istediğiniz yazıyı nakışla işletebilirsiniz. Öncelikle sabahlık ve iplik renklerine karar vererek, sonrasında da dilerseniz ‘Groom’, dilerseniz ‘Damat’, dilerseniz de ‘Mr.’ ile birlikte isminiz yazılacak şekilde belirterek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürünler mümkün olan en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Standart kesim üretilen ürünlerde insan sağlığına zararlı olabilecek hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktadır. İsme özel sabahlık ile kendinizi ortamda farklı ve özel hissedebilirsiniz. Tabii ki dilerseniz müstakbel eşiniz için de sipariş oluşturabilirsiniz. Gelin adayı için vereceğiniz bride sabahlık ile çok şık bir ikili oluşturabilirsiniz.

Şık, Rahat ve Kaliteli Sabahlıklar

Erkek sabahlık modelleri kendine değer veren ve stil sahibi olan her erkeğin tercih ettiği ürünler arasındadır. Nişan, kına veya düğün hazırlıkları için satın aldığınız bu ürünü, evlilikle birlikte kurduğunuz mutlu yuvanızda da yıllarca kullanabilirsiniz. Erkek sabahlık saten kumaştan üretildiği için her sabah rahatlıkla giyebilirsiniz. Kategorimizdeki modellerin hepsi son derece kaliteli, rahat ve şıktır. En özel gününüzde konforlu bir kullanım istiyorsanız, tercihinizi damat sabahlığından yana kullanabilirsiniz.

Gelin damat sabahlığı modellerine NadirHediye’den ulaşabilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Siparişiniz NadirHediye tarafından en kısa süre içerisinde hazırlanacak ve belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Hem gelin hem de damatlar için özel olarak tasarlanan bu ürünler zevkinizi ve tarzınızı yansıtacak!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.