x

Bebek Altın Yastığı - İsme Özel Kral Tacı Nakışlı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli takı yastığı yeni dünyaya gelmiş olan bir bebek için yapılacak olan gözaydın ziyaretlerinde çok kullanışlı bir yardımcı olacaktır! Annenin hamilelik dönemi ve doğumdan hemen sonra geçirdiği dönem, hem fiziksel hem de psikolojik açıdan kolay olmayabilir. İniş çıkış gösteren hormonlardan ve uykusuz kalma gibi fiziksel olarak anneyi zorlayan sebeplerden dolayı, bu dönemlerde annenin yanında ona destek olan bir kişinin bulunması, yaşanan sürecin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Bu kişi yeni doğum yapmış olan annenin annesi, kız kardeşi, en yakın arkadaşı veya kayınvalidesi olarak siz olabilirsiniz. Doğum sonrası ziyarete gelen misafirler herkesi çok mutlu etse de anneyi fiziksel olarak zorlayabilir. Bu yüzden bu geliş gidişleri siz organize edebilirsiniz. Bu organizasyon için de misafirlerle birlikte gelen altın, takı ve para gibi hediyelerin takılabileceği bebek takı yastığı işinize çok yarayacaktır. 

Üzerine başak ve kral tacı desenlerinin ve bebeğin isminin nakışla işlenmesi sonucu çok anlamlı hale gelen bu bebek altın yastığı, annenin de çok seveceği bir hatıra eşyasına dönüşebilir. Bebek için hangi rengin uygun olacağını düşünüyorsanız, iplik rengi seçenekleri arasından o rengi seçebilirsiniz. Seçiminizi yaparken annenin de zevkini göz önünde bulundurmanızı öneririz. Farklı ürünlerden oluşan bir set hazırlamak isterseniz, aynı desenlerin işlenmiş olduğu bebek tulum takımı ve bebek battaniyesi ürünleri de mevcuttur.

Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Böylelikle rahatlıkla yastıktan ayrı bir şekilde temizlenebilir. Temiz bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bebek takı yastığı aynı zamanda uzun yıllar saklanabilecek bir anı eşyası olabilir.

Bebek Altın Yastığı - İsme Özel Kral Tacı Nakışlı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm ebatlarındadır.
  • Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Nakışlı kılıf %100 pamuk poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Nakış ipliği rengiyle uyumlu şerit kordon kullanılmaktadır.
  • Nakış iplikleri yüksek kalitelidir ve zararlı madde içermez. Ayrıca yıkama sonucu renkleri solmaz.
  • Yıkama suyu sıcaklığının maksimum 30°C olması tavsiye edilir. İsterseniz makinede isterseniz de elde yıkayabilirsiniz. Ağartıcı kullanmamanızı öneririz. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.