x

Yıldız Nakışlı İsimli Bebek Yastığı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Gökyüzünde yıldızlara her baktığınızda dilek tuttuğunuzu biliyoruz. Bu sefer nereye bakarsanız bakın, istediğiniz zaman diliminde göreceğiniz tek yıldız bebeğiniz olacak. Bebeğinize özel yıldız nakış işlemesini yastığına uyguladık. Hassas cildine, ihtiyacı olan yumuşaklığa sahip olacağı, ona destek olacak bir yastık ürettik. Üzerine de o güzel ismini nakışlarla bezedik. Artık bebeğinizin doğumuna yakın ihtiyaç duyacağı eşyaları, isimli bebek yastığı ile tamamlandı.

Yıldız Nakışlı İsimli Bebek Yastığı Nasıl Yapıldı?


Yıldız nakışlarını öncelikle yastığın ortasında çember işlemesine uyguladık. Özenle işlediğimiz yıldızların büyük olması bebeğiniz kadar göz alıcı olmasını sağladı. Yastık kenarlarına çepeçevre kordon şerit çektik. Yıldız çemberinin tam içerisine ise bebeğinizin o güzel ismini yazdık ama kalemle değil nakışlarla uyguladık.

Neden Yıldız Nakışlı İsimli Bebek Yastığı?


Bazı ürünleri tercih etmeniz için çok sebebiniz olacak. Özellikle bebeğiniz için seçeceğiniz ürünlere bir türlü karar veremeyeceksiniz. Onun narin cildine her şey sert, her şey zararlı gelecek. Artık gönlünüz rahat bir şekilde alacağınız ürünleri sizlere sunuyoruz. Kucağınız kadar güvenli, bulutların üstünde hissedeceği kadar yumuşak bir ürün sunuyoruz.

Yıldız Nakışlı İsimli Bebek Yastığı İşlemeleri Nasıl?


Nakışın tarihi geçmişi ve geleneklerimizde yer bulması tesadüf değildir. Dayanıklı yapısı, yıkamaya uygun ve şık tasarımı ile uzun yıllara dayanan bir sanattır. Bebeğinize özel bu yastık üzerine işlemeleri yaparken sizden fikir alıyoruz. Özellikle bebeğiniz için dilediğiniz renkte ürün almak sizin hakkınız. Ona özel olmasını istediğiniz her şey öyle olacak. Biz isimli bebek yastığını üretirken, siz ismini ve rengini belirliyorsunuz.

Yıldız Nakışlı İsimli Bebek Yastığı Avantajları


Yıldızlı ve isim nakışlı bebek yastığı özellikleri gereği bir yastıktan fazlasıdır. Önemle belirttiğimiz gibi biz bebeğinize sadece yastık üretmiyoruz. Bebeğiniz için sizinle aynı hisleri taşıyor ve paylaşıyoruz. Nakış işlemesinin tüm gerektirdiği duygulara sahibiz.

Avantajları;

  • İsmine özel olması
  • Uzun yıllar dayanıklı olması
  • Yıldız figürlerinde ve isimde renk seçeneği olması
  • Nakış ipliklerinin fazla renk seçeneğinin olması

Tüm bu avantajlar sayesinde kişiselleştirilmiş ürün sunuyoruz. Yastığı hastane öncesi, hastane çıkışı, hastane sonrası tüm alanlarda uzun süre kullanıyorsunuz.

Yıldız Nakışlı İsimli Bebek Yastığı Hakkında Bilgi


  • Boyutlar 35 x 35 cm'dir.
  • Kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen yastık kılıfı kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşur. %100 pamuk yapılı poplin kumaştan dikilmiştir.
  • Ürün, içi dolu, dikimi yapılmış ve kullanıma hazır bir şekilde size ulaştırılır.
  • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon çekilmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfı çıkarılarak makinede yıkanabilir. Dilerseniz elde de yıkama yapabilirsiniz. Yıkama suyu sıcaklığı 30°C’yi aşmamalıdır. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.