x

İsimli Yenidoğan Bebek Takı Yastığı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğinizin doğum zamanı, kime benzeyeceği, sağlığı, cinsiyeti ismi derken epey heyecanlı bir süreçten geçtiniz. Dünyaya gözlerini açan bebeğinizle birlikte derin bir nefes aldınız. Gözlerinizden belki de ilk kez mutluluk gözyaşı akıttınız. Onun ismini belirlerken duyduğunuz heyecan, kucağınıza aldığınız an ikiye katlandı. Hazırlıklarınızın arasında belki de en az akla gelecek olan bebek takı yastığı üzerine nakışla bebeğinizin ismini işledik. Sırf siz bebeğinize o güzel ismini söylerken herkes görsün, takısını mutlukla taksın diye yastık ürettik.

İsimli Yeni doğan Bebek Takı Yastığı Özellikleri


Bebek ürünlerimiz onun ihtiyacı olan her şey düşünülerek üretilmiştir. İhtiyaçlar ise hesapta olan ve olmayan olarak ayrılıyor. Sizin hesapta olmayan ihtiyaçlarınızı da tüm detayıyla düşündük. Daha önce bebeğiniz ve sizin için gelen ziyaretçilerin takılarını nereye takacaklarını düşünmemiştiniz değil mi? Misafirleriniz takılarını takarken, oraya olmaz buraya olmaz demeniz ise onları kırabilir. Bu nedenle bebeğinizin tehlikeden uzak ve daha az temasla hediyesini alması için takı yastığımızı seçebilirsiniz.

Özellikler;

 • İsminin nakışla işlendiği takı yastığı
 • İsminin çiçek çemberine alınarak fiyonk işlemeyle birleştiği takı yastığı
 • Beyaz ya da ekru renk takı yastığı
 • Yastık kenarları şeritli takı yastığı
 • 35x35 ölçülerinde takı yastığı

Özelliklerine bakılırsa ihtiyacınızdan da fazlasını sunduğumuzu görebilirsiniz. Tüm detayları biz nakışla işlerken, siz özene bezene işlenmiş ve dünyaya gönderilmiş mucizenizi kollarınızda seviyorsunuz.

İsimli Yeni doğan Bebek Takı Yastığını Hediye Edin


Ebeveynlerin doğum heyecanına bir yenisini daha eklememek, bazı yükleri üzerinden almak, yakınların en önemli görevidir. Takı yastığı fikrini de siz düşünün ve stresli hamilelik sürecine bir katkı da siz sağlayın. Bebek sevinci, her detayın önemli olduğu bir süreçtir ve eksikler nedeniyle buruk geçebiliyor. En iyisini yapamamak anne adaylarını her zaman mutsuz eder. Neyse ki siz sevdikleri sayesinde bu süreci sadece sevinçle atlatacaklar.

İsimli Yeni doğan Bebek Takı Yastığı Sipariş


Hızlı sipariş ile bebeğin ismini ve bebeğinize uygun nakış rengini seçmeniz yeterli oluyor. İsteğinize uygun renklerle en güzel işleme tasarımı sizleri kendine hayran bırakıyor.

İsimli Yeni doğan Bebek Takı Yastığı Fiyatlar


Bebeğinize yakışacak yüksek kalitede, bebeğinize daha fazla ürün alacak kadar düşük fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

İsimli Yenidoğan Bebek Takı Yastığı Hakkında Bilgi


 • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
 • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı ve içi elyafla doldurulmuş yastık olmak üzere 2 parçadan oluşur. Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı %100 pamuktur ve poplin kumaştan üretilmiştir.
 • Üzerine nakışı işlenmiş, içi boncuk elyafla doldurulmuş ve süslenmiş şekilde kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.
 • Yastığın etrafı, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordonla çevrelenmiştir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C su sıcaklığı ile yıkamanız tavsiye edilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.