x
Kategoride Çok Satanlar
Rahat Damat Terliği - Tükendi
Taçlı Gelin Terliği - Tükendi

Damat Terliği ve Gelin Terliği

Günümüzde en fazla önemsenen etkinliklerin başında gelen düğünler, iki insanın hayatını birleştirmesinin yanında, davetlilerle birlikte unutulmaz anlar yaşanması anlamına gelir. İkramlar, hediyelikler, gelin ve damat aksesuarları gibi ürünler düğünlerde en fazla kullanılan ve en çok önemsenen eşyaların başında gelir. Evlilik hazırlığında olanlar hem düğün esnasında hem de sonrasında kullanacakları eşyaları genellikle önceden hazır ederler. Bu eşyalardan özellikle düğün sürecinde kullanılmak üzere satın alınanlar, eğlenceli anların yaşandığı düğün fotoğrafı çekimlerinde yer alır. Damat terliği, bu konuda başı çeken ürünlerden birisidir. Damatların düğünden sonra evlerinde de kullanabileceği bu terlikler gerek tasarım gerek konfor anlamında damatlar için idealdir. Bunun yanında gelin terliği de aynı şekilde önem arz eder. Gelin terlikleri, tıpkı damat terlikleri gibi, hem düğüne hazırlık ve fotoğraf çekimi sırasında hem de tüm bu yorucu süreç sona erdikten sonra evde kullanılır.

Kategorimizde yer alan ve gelinlere hitap eden terlikler hem taçlı hem de taçsız olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler özelleştirilebilir olmalarıyla ünlüdür. Genel olarak bride taç ile birlikte sunulan ürünler gelinler için idealdir çünkü hem terlik hem de taç fotoğraf ve video çekimi esnasında makyaj sabahlığının tamamlayıcıları niteliğindedir. Taç, fotoğraf karelerine şıklık katması açısından oldukça değerli bir parçadır. Terlikle birlikte zarif bir ikili olan taç, üzerinde bulunan nakış işlemesiyle de oldukça nahif gözükmektedir. Bride terlik ile birlikte satın alınabilen bu ürünler, kategorimiz içerisinde bulunan hoş setlerdir.

Kişiselleştirilebilir Bride Terlik Modelleri

Gelin terlik modelleri ve taç modelleri bir hayli değişkendir. Kategorimizde bulunan modeller isme özel olarak hazırlanmasından, özelleştirmenin nakışla yapılmasından ve nakış ipliği renginin seçilebilir olmasından dolayı bir adım öne çıkmaktadır. Dolayısıyla, kategorimiz içerisinde bulunan ürün görsellerindeki renklere bağlı kalmadan, rahatlıkla kendinize uyarladığınız harika bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bride yazılı taç ve terlik kategorimizde geniş yer tutmaktadır. Şık olmalarının yanı sıra, konforlu olmaları nedeniyle setler uzun süre kullanılmaktadır. Terliklerde sipariş sırasında ayak numarasına göre seçim yapılabilmektedir. Sadece düğün fotoğrafı çekimi sırasında değil, günlük hayatta da geniş bir kullanım alanı sunması bakımından bu terlikleri tercih edebilirsiniz. Size özel hazırlanan gelin terliğini bride sabahlık ile kombinleyebilir ve düğün sürecinin her aşamasında fotoğraflarda çok şık görüntüye sahip olabilirsiniz.

Düğün Öncesi Hazırlıklarda Konfor ve Şıklığın Önemi

Özellikle son yıllarda sayısı artan ve çeşitlenen düğünleri, düğünden önce ve sonra yapılan etkinlikleri ve sonraki günlerde gerçekleştirilen ev ziyaretlerini daha eğlenceli ve şık kılmak adına bu ürünler tercih edilebilir. Tercihini her zaman şıklıktan yana kullanan gelin ve damat adayları, tarzını aksesuarlarına da yansıtabilir. Gelin damat terliği için en mantıklı seçenek kesinlikle hediye konusunda uzman ve yaratıcı çözümler sunan bir platform olmalıdır. Şimdiye kadar teslimatını gerçekleştirdiğimiz siparişlerde yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip olan NadirHediye olarak bu özel süreçte de sizlerin yanındayız. Tüm gelin ve damat aksesuarlarında dilediğiniz ürünleri NadirHediye üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.