Yeni Doğan Yastık - İsim İşlemeli Takı Yastığı

Fiyat
:
69,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • Yeni doğan yastık alternatifleri arasında isme özel olarak hazırlanan yastıklar özel bir yere sahiptir. Bebeğinizin isminin nakış işlemesi ile yazıldığı bu takı yastığına çok şık bir melek kanadı deseni eşlik etmektedir. Bebeğin ismiyle beraber anne ve baba isimlerinin baş harfleri hare deseninin altında yer almaktadır.

  Büyük anneler ve büyük babalar! Torununuz yakında dünyaya gelecek. Torununuzun dünyaya gelmesine kısa bir süre kala isme özel hazırlanan ailenin bütünlüğüne vurgu yapan bu takı ile çocuklarınıza sürpriz yapabilirsiniz. Çocuklarınızı çok duygulandıracak bu hediye hem onlar için kullanışlı bir bebek eşyası hem de uzun yıllar saklayabilecekleri bir hatıra eşyası olacak. Torununuz için getirilen altınların üzerine takıldı bu takı yastığı daha sonrasında torununuz odasında çok zarif duran bir süs eşyasına dönüşecek ve torununuzun odasında çok güzel bir detay olacaktır.

  Bu isim işlemeli yeni doğan yastık parlak metalik nakış iplikleriyle nakışlanmaktadır. Bu yüzden dikkat çekici ve göz alıcı bir parlaklığa sahiptir.

  Torununuz için en güzelini seçmek istediğinizin farkındayız. Yeni doğan bebek için hazırladığımız isimli bebek yastığı modelleri birbirinden farklı tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Bebek ihtiyaçları listesinde başı çeken bebek battaniyesi ve bebek tulum seti ürünleriyle beraber oluşturacağınız takımlarla hediyenizi genişletebilir ve torununuza coşkulu bir merhaba diyebilirsiniz.

  Sipariş vermeye kara vermeniz halinde "Not" bölümüne bebeğinizin ismini ve anne, babanın isimlerinin baş harflerini yazmayı lütfen unutmayınız.

  Yeni Doğan Yastık - İsim İşlemeli Takı Yastığı Hakkında Bazı Bilgiler


  - Yastık boyutları  35 x 35 cm'dir

  - Yastık arkasından fermuarlıdır ve bu fermuar sayesinde yastık içi rahatlıkla çıkartılabilir. Yastık içi boncuk elyafla doldurulmuştur. Yatık kılıfı ve yastık içi olacak şekilde 2 parçadır. % 100 pamuk poplin kumaş ile dikilmiştir.

  - Yastık, dikilmiş, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde kargoya teslim edilir.

  - Yastığın etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.

  - Zararlı madde içermeyen nakış iplikleri yüksek kalitelidir, kendilerine has parlak yapılarıyla göz alıcıdır.

  - Fermuarlı kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.

  - Yastıkta kullanılan süslemeler (örneğin şerit kordon, aplike vb.) yapıştırılmıştır.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.