x

Yeni Doğan Yastık - İsim İşlemeli Takı Yastığı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli altın yastığı alternatifleri arasında isme özel olarak hazırlanan ürünler özel bir yere sahiptir. Bebeğinizin isminin nakış işlemesi ile yazıldığı bu takı yastığına çok şık bir melek kanadı deseni eşlik etmektedir. Bebeğin ismiyle beraber anne ve babanın isimlerinin baş harfleri hare deseninin altında yer almaktadır. Bebeğinizin masumluğuna dikkat çeken bir desen ile işlenmiş bebek takı yastığı hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilebilir. Dilerseniz isimli takı yastığı siparişinizi oluşturuken nakış ipliği rengini de değiştirebilirsiniz.

Büyükanneler ve büyükbabalar! Torununuz yakında dünyaya gelecek. Torununuzun dünyaya gelmesine kısa bir süre kala, isme özel hazırlanan ve ailenin bütünlüğünü vurgulayan bu yastık ile çocuklarınıza sürpriz yapabilirsiniz. Çocuklarınızı çok duygulandıracak bu hediye onlar için hem kullanışlı bir bebek eşyası hem de uzun yıllar saklayabilecekleri bir hatıra eşyası olacak. Torununuz için getirilen altınların üzerine takıldığı bu takı yastığı daha sonrasında torununuzun odasında çok zarif duran bir dekoratif eşyaya dönüşerek çok güzel bir detay olacaktır.

Bu isme özel altın yastığı dilerseniz parlak metalik renkteki dilerseniz başka bir renkteki nakış ipliğiyle nakışlanmaktadır. Bu yüzden dikkat çekici ve göz alıcı bir parlaklığa sahiptir.

Torununuz için en güzelini seçmek istediğinizin farkındayız. Yeni doğan bebek için hazırladığımız isimli bebek yastığı modelleri birbirinden farklı tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Bebek ihtiyaçları listesinde başı çeken bebek battaniyesi ve bebek tulum seti ürünleriyle beraber oluşturacağınız takımlarla hediyenizin kapsamını genişletebilir ve torununuza coşkulu bir merhaba diyebilirsiniz.

Yeni Doğan Yastık - İsim İşlemeli Takı Yastığı Hakkında Bilgi


  • Ürünün boyutları 35 x 35 cm'dir.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Yastık içi boncuk elyafla doldurulmuştur. Yastık kılıfı ve yastık içi olacak şekilde 2 parçadır. %100 pamuk poplin kumaş ile dikilmiştir.
  • Ürün; dikilmiş, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde kargoya teslim edilir.
  • Yastığın etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Zararlı madde içermeyen nakış iplikleri yüksek kalitelidir, kendilerine has parlak yapılarıyla göz alıcıdır.
  • Yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.