x

Takı Yastığı Bebek Hediyesi - İsim Nakışlı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek takı yastığı ürününü özel bir bebek hediyesi olarak verebilir ve bu hediye ile bebeği yeni dünyaya gelmiş ya da gelecek olan sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yeni doğan bebek için altın ya da ziynet eşyası hediye etmek toplumumuzda çok yaygın bir gelenektir. Bebeğe altın takma geleneğinin amacı, anne ve babanın mutluluklarına ortak olmanın yanında, onların bu telaşlı günlerinde maddi olarak destek olmaktır. Bebek için takılan altınlar bebeğin ihtiyaçları için kullanılır. Hayatın ne getireceği bilinmez. Bu yüzden, ekonomik durumu nispeten iyi olan aileler, bu takılan altınları bebeğin geleceğine yatırım amacıyla muhafaza etmeyi tercih edebilirler.

Bir yakınınız dünyaya yeni bir bebek mi getirmek üzere? Anne, bebeğin dünyaya geleceği süreçte lazım olabilecek tüm ihtiyaçları karşılamak için muhtemelen elinden geleni yapmaktadır. Bu süreçte siz de anneye yardımcı olmak için isimli takı yastığı hediyesi ile annenin telaşına ortak olabilir, onu bir nebze olsun rahatlatabilir, bir ihtiyacın karşısına birlikte "tik" işareti koyabilirsiniz. İsim yazılı bir şekilde nakış işlemesi ile hazırlanan bu ürün bebeğinizin yanına çok yakışacak. Bu isimli bebek yastığı ürününün hediye olarak anneyi çok duygulandıracağı kesin! Ama aynı zamanda bebeği ziyarete gelen kişilerin de gözünü alamayacağı bir bebek eşyası olacağına şüphemiz yok.

Bu bebek takı yastığının hediye edildiği anne daha sonraki süreçte bu yastığı bebek odasında dekoratif bir yastık olarak da kullanabilir. Nakış işlemeli altın yastığı bebeğin odasına çok şık bir görüntü katacak, odayı tamamlayan bir bebek eşyası olarak dikkat çekecektir.

Başak ve melek kanadı desenleri ürün üzerinde çok zarif durmaktadır. Bebek için biraz daha kapsamlı bir hediye düşünmeniz halinde, aynı tasarıma sahip bebek tulum seti ve bebek battaniyesi ürünlerini inceleyebilir, güzel bir bebek ürün seti oluşturabilirsiniz.

Takı Yastığı Bebek Hediyesi - İsim Nakışlı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Nakışlı kılıf %100 pamuk nevresimlik poplin kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Ürünün çevresine, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon çekilmiştir.
  • Nakış ipliklerinin parlaklığı göz alıcıdır. Nakış iplikleri ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.