Takı Yastığı Bebek Hediyesi - İsim Nakışlı

Fiyat
:
69,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • Takı yastığı bebek hediyesi olarak verebilir ve bu hediye ile bebeği yeni dünyaya gelmiş ya da gelecek olan yakınlarınızı, arkadaşlarınızı, dostlarınızı ve sevdiğiniz kişileri mutlu edebilirsiniz. Yeni doğan bebek için altın ya da ziynet eşyası hediye etmek toplumumuzda çok yaygın bir gelenektir. Bebeğe altın takma geleneğinin amacı anne ve babanın mutluluklarına ortak olmanın yanında onların bu telaşlı günlerinde maddi olarak da destek olmaktır. Bebek için takılan altınlar bebeğin ihtiyaçları için kullanılır. Hayatın ne getireceği bilinmez. Bu yüzden ekonomik olarak nispeten daha iyi olan aileler bu takılan altınları bebeğin geleceğine yatırım amacıyla muhafaza etmeyi de tercih edebilirler.

  Bir yakınınız dünyaya yeni bir bebek mi getirmek üzere? Anne, bebeğin dünyaya geleceği süreçte lazım olabilecek tüm ihtiyaçları karşılamak için muhtemelen elinden geleni yapmaktadır. Bu süreçte siz de anneye yardımcı olmak için takı yastığı bebek hediyesi ile annenin telaşına ortak olabilir, onu bir nebze olsun rahatlatabilir, bir ihtiyacın karşısına beraber "Tik" işareti koyabilirsiniz. İsim yazılı bir şekilde nakış işlemesi ile hazırlanan bu altın yastığı bebeğinizin yanına çok yakışacak. Bu takı yastığı bebek hediyesi olarak anneyi çok duygulandıracağı kesin! Ama aynı zamanda bebeği ziyarete gelen kişilerin de gözünü alamayacağı bir bebek eşyası olacağına şüphemiz yok.

  Bu takı yastığının hediye edildiği anne daha sonraki süreçte bu yastığı bebek odasında dekoratif bir yastık olarak da kullanabilir. Bu nakış işlemeli yastık bebeğin odasına çok şık bir görüntü katacak, odayı tamamlayan bir bebek eşyası olarak dikkat çekecektir.

  Başak ve melek kanadı desenleri takı yastığı üzerinde çok zarif durmaktadır. Aynı tasarıma sahip bebek tulum seti ve bebek battaniyesi ürünleri de sitede mevcuttur. Bebek için biraz daha kapsamlı bir hediye düşünmeniz halinde bu ürünleri inceleyebilir, güzel bir bebek ürün seti oluşturabilirsiniz.

  Takı Yastığı Bebek Hediyesi - İsim Nakışlı Ürünü Hakkında Merak Edilenler


  - İsimli Takı yastığı 35 x 35 cm boyutlarındadır.

  - Yastık arkadan fermuarlıdır. Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Nakışlı kılıf %100 pamuk nevresimlik poplin kumaştan üretilmiştir.

  - Yastık, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.

  - Takı yastığının çevresine, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon çekilmiştir.

  - Nakış ipliklerinin parlaklığı göz alıcıdır. Nakış iplikleri ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.

  - Fermuarlı kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.

  - Takı yastığında kullanılan süslemeler (örneğin şerit kordon, aplike vb.) yapıştırılarak ürüne eklenmiştir. Bu sebeple, yastık kılıfından ayrı bir şekilde temizlemeniz önerilir.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.