x

Yıldızlı Fil Bebek Takı Yastığı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Geceleri parlayarak görünür olan yıldız figürü ve tatlı bir filin birleştiği güzel mi güzel bir yastık ürününü sizlere sunuyoruz. Bebeğiniz en sevdiğiniz, dilek tuttuğunuz yıldızınız olacak. Bebek fil karakterinin bebekler ile yan yana ne kadar sevimli olduğunu bilmeyen yok. Bu iki güzel figürün, bebeğinizin ismi ile birleşmesi ve bebek takı yastığı olması, görenleri kendisine hayran bırakacak.

Yıldızlı Fil Bebek Takı Yastığı Özellikleri


Yıldızlı ve fil figürlü bebek yastığı kullanım amacı takı olsa da ilerleyen dönemlerde istediğiniz her an kullanabiliyorsunuz. Kaliteli kumaşı, dokusu, malzemesi ve dayanıklılığı ile her zaman bebeğinizin eşyaları arasında olacak.

Yıldızlı fil yastık özellikleri;

 • Bebek ismine özel nakış işleme
 • Yıldız nakış işleme
 • Fil nakış işleme
 • Yastık kenarları nakış işleme
 • Beyaz yastık
 • 35x35 ebat

Yıldızlı, fil ve isme özel olan takı yastığını hastane yatağına, bebek odasına, bebek yatağına ve lohusa yatağına koyabilirsiniz. Dilediğiniz zamanlarda, bebeğiniz için düzenlediğiniz özel organizasyonlarda kullanabilirsiniz.

Yıldızlı Fil Bebek Takı Yastığı Hastane Odası Süslemesinde Kullanım


Hastane odanızı bebeğiniz için süslemek ve mini bir organizasyon düzenlemek isteyebilirsiniz. Her malzeme dilediğiniz renkte ve temada düzenlenir. Her ürünü aynı renkte bulmak ise oldukça zordur. Takı yastığı unutulmaması gereken detaylar arasında olsa da oda süslemenize uygun bir yastık bulamadıysanız üzülmeyin. Tema renginize uygun takı yastığınızı dilediğiniz renkte nakış iplikleriyle işliyoruz.

Yıldızlı Fil Bebek Takı Yastığı Bebek Mevlidi Kullanımı


Bebeğiniz için onu kötülüklerden uzak tutmak, sağlıklı bir ömür yaşamasına vesile olmak adına düzenlediğiniz mevlit için takı yastığına ihtiyacınız olabilir. Mevlit için yaptığınız özel hazırlıklar arasında, tema renginize uygun işlediğimiz takı yastığını unutmayın.

Yıldızlı Fil Bebek Takı Yastığı Diş Buğdayı Kullanımı


Bebeğinizin doğum sonrası her anı çok değerli ve özeldir. Hastane çıkışından sonra 40 uçurması, diş buğdayı, doğum günü hep özel anlardır. Bu nedenle diş buğdayında gelenek haline gelen takı ve para gibi hediyelerin bebeğinize takılması için takı yastığını unutmayın. Bebek odasının fil ve yıldız dekoruna uygun, aynı renklerle uyumlu işlenen bir takı yastığı ile organizasyonu tamamlayabilirsiniz.

Yıldızlı Fil Bebek Takı Yastığı Hakkında Bilgi


 • Boyutlar 35 x 35 cm'dir.
 • Kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen yastık kılıfı kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşur. %100 pamuk yapılı poplin kumaştan dikilmiştir.
 • Ürün, içi dolu, dikimi yapılmış ve kullanıma hazır bir şekilde size ulaştırılır.
 • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon çekilmiştir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Yastık kılıfı çıkarılarak makinede yıkanabilir. Dilerseniz elde de yıkama yapabilirsiniz. Yıkama suyu sıcaklığı 30°C’yi aşmamalıdır. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.