x

İsme Özel Lavanta Kesesi

Bebek hediyelik ürünleri arasında son dönemlerde lavanta keseleri bulunmaktadır. Kuru lavanta çiçeği hem kokusu hem de görüntüsü nedeniyle hediyelik ürünlerde her zaman kullanılan bir bitki olmuştur. Hediyelik alanında tercih edilen bu bitki, kokusunu uzun süre koruma ve bulunduğu ortamı mis gibi kokutma özelliğine sahiptir. Yeni doğan bebek hediyelik olarak ne tercih edeceğinizi bilmiyorsanız, lavanta keseleri tam da size göre!

Hem kız hem de erkek bebekler için kullanılan bu hediyelikler son derece önemli bir yere sahiptir. Mis gibi kokan ve kokusunu uzun süre boyunca kaybetmeyen bu ürünler, hediyelik konusunda oldukça avantajlıdır. Bu ürünleri isterseniz doğum, isterseniz bebek mevlit hediyeliği olarak da tercih edebilirsiniz. Sahip oldukları kullanım alanı oldukça geniştir ve hemen hemen her türlü etkinlik için kullanılmaktadırlar. Pek çok farklı modelin olması da ebeveynler için önemlidir. Erkek bebekler için satın alınan lavanta keseleri genel olarak doğum ve sünnet hediyeliği olarak kullanılmaktadır. Her aktivite için tercih edilebilen bu ürünler, hoş bir görüntü oluşturmaktadır.

Özel Günleri Anlamlı Hale Getiren Bebek Hediyelikleri

Neyi kutluyor olursanız olun, günü mutlaka bir hediye ile taçlandırmanız gerekmektedir. Hediye olarak verilecek ürünün sadece göze değil, diğer duyu organlarına da hitap etmesi daima tercih sebebidir. İşte bu noktada tercih edilen lavanta keseleri hem göze hem buruna hitap etmektedir. Bebek hediyeliği için misafirlerinize verebileceğiniz en şık hediye lavanta keseleridir. Bununla birlikte, kişiye özel olarak üretilen bu ürünler hem uygun fiyatlı hem de son derece kalitelidir! Siz de lavanta kesesi ürünlerini yeni doğum, bebek mevlidi, bebek kınası, sünnet ve doğum günü partisi gibi etkinliklerde dağıtabilirsiniz.

Ürünlerin pamuklu kumaşlardan üretiliyor olması, kokularının uzun bir süre kalmasına da yardımcı olmaktadır. Yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm boyuta sahip olan bu lavanta keseleri misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir. İsme özel hediyelik lavanta keseleri ile misafirlerinizin hafızalarından uzunca bir süre silinemeyeceksiniz. Misafirleriniz minik lavanta keselerini her gördüğünde ve lavanta kokusunu her duyduğunda sizi düşünecektir. Kaliteli olan bu keselerden siz de sipariş vermek istiyorsanız, NadirHediye üzerinden tüm modelleri inceleyebilirsiniz.
Büyük bir dikkatle hazırlanan modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Her bütçeye ve her zevke hitap eden lavanta keseleri, kategorimizde çok çeşitli bir şekilde bulunmaktadır. Siz de bu çeşitler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Lavanta keselerini genellikle anneler doğumdan sonra misafirlerine dağıtmak için kullanmaktadır. Konuklarınıza dağıtacak hediyelik konusunda aklınızda soru işareti varsa, kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Doğum Sonrası Dağıtılan Bebek Hediyelikleri

Doğum hediyelik olarak da satın alınan bu lavanta keseleri, sizlerin ve misafirlerinizin çok hoşuna gidecek. Birbirinden farklı lavanta kesesi modelleri çok uygun fiyatlarda! Sizin için özel olarak tasarlanan ve hazırlanan ürünler kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır. Özenle dikilen lavanta kesesi hediyelik ürünleri yüzde 100 pamuklu kumaştan üretilmektedir. Bebeğinize, size ya da misafirlerinize hiçbir zararı bulunmamaktadır. NadirHediye üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.