x

Bebek Tulumu

Farklı özelliklere sahip bebek tulumu modelleri, dolapların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bebeklerin anne kucağına verildiği andan hastane çıkışına, özel günlerden günlük kıyafete kadar her an tercih edilen tulum modelleri kişiye özel hale getirilebilir. Hem keyifli hem de konforlu olan ürünler, farklı desen ve renklerle hazırlanarak hediye olarak da değerlendirilebilir.

Yaratıcı Desenlerle Desteklenen Tulum Modelleri

Sıradan bir kıyafet ya da hediyenin kişiye özel hale gelmesini sağlayan Nadir Hediye online hizmetleri, kaliteli ürüne herkesin kolay ulaşmasına imkân sağlar. Unisex olarak tasarladığımız isimli bebek tulumu modelleri, beden seçeneklerine sahiptir.

3'lü set halinde satışa sunulan ürünlerimiz;

  • Tulum
  • Bere ve
  • Eldivenden oluşur.

Sipariş aşamasında beden ve renk seçiminin ardından nakış ipliği rengi, ürüne özel tasarım ve bebek ismi girilerek sıradan bir tulumun kişiye özel hale gelmesi sağlanır.

24 Saat Konfor

Bebeklerin uyurken ve uyanık olduğu zamanlarda konforunu en üst seviyeye çıkaran tulum modelleri, 4 mevsim kullanışlıdır. Patikli modeller üstünü açan bebeklerin korunmasını sağlarken, özel tasarım modeller her zaman şık görünmelerini destekler. Dış etkenlere karşı korunurken hem de şirin olan bebekler, gün boyu rahat eder.

Bebekler İçin Nakışlı Ürünler

Sitemizde yer alan bebekler için nakışlı ürünler kategorisinde özenle hazırlanan koleksiyonlarımız arasından seçim yapılabilir.

  • Melek kanatlı tulum seti
  • İsimli yeni doğan tulum takımı
  • İsimli bebek tulumu modelleri arasından istediğinizi hemen sipariş verebilirsiniz.

Bebek cildiyle dost kaliteli kumaşlarla üretilen özel nakışlı bebek tulumu modellerimiz anne adaylarının yaratıcı düşünceleriyle bebeklere özel olarak tasarlanır.

İstenen nakış, kanat, isim ve nakışa özel olarak hazırlanan tulumlar, çıtçıtlıdır. Alt değişikliği esnasında annenin ve bebeğin hareketlerini kısıtlamayan tulum modelleri bebek sağlığı ve konforuyla dosttur. Makinede ve elde yıkamaya uygun olan ürünlerimiz battaniye ve takı yastığıyla desteklenebilir. Tulum sırt ve göğüs kısmına istenen nakış veya isim, tulum önü göğüs kısmına ve bereye de eklenebilir.

Kaliteli Ürünler Nadir Hediye Farkıyla Elinizin Altında

Bebeğini kucağına almaya hazırlanan anne adayları siparişlerini oturdukları yerden tek tıkla tamamlayabilirler. Bebek hazırlıklarına dair her şeyin bulunduğu sitemizde farklı özel günler için de alternatif ürün tasarımı yapılır.

Kız, erkek, ikiz ve üçüzlere özel olarak tasarlanan setler, annelerin hayatını kolaylaştırır. İsme özel olarak hazırlanan tulumlar bir ömür boyu saklanır. Manevi değeri yüksek olan hediyeler için siz de sunduğumuz kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Esprili fotoğraflar ve anılar biriktirmek için melek kanatlı ürünümüzü seçebilirsiniz.

Siparişe özel olarak hazırlanarak kargoya teslim edilen bebek tulum seti modelleri, birden farklı şekilde tasarlanır. Nakış iplik rengi değiştirilerek beğenilen modellerden sipariş verilebilir ve bebeklerin her güne özel bir tulum sahibi olması sağlanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.