x

Bebek Yastığı Süslü, İsimli ve Melek Kanatlı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek yastığı süslü, isimli ve melek kanatlı bir tasarıma sahiptir. Kız ve erkek bebekler için tercih edilebilir. Erkek bebekler için mavi saten kumaş, kız bebekler için pembe saten kumaş kullanılır. Melek kanadı süslemesi aplike olarak hazırlanmıştır ve yastığın üzerine eklenmiştir. Takı yastığı üzerindeki aplike melek kanadı cırtcırtlıdır ve çıkarılabilir.

Yeni doğan bebeğiniz için size değer veren kişiler göz aydın ziyaretine geleceklerdir. Tabii ki misafirleriniz sizi tebrik ettikten sonra geleneklerimizin bir parçası olarak yeni doğan bebeğiniz için hediyeler vereceklerdir. Yeni doğan bebek için hediye olarak çoğunlukla altın takılmaktadır. Çeyrek, yarım ve tam altın gibi takıların yanında farklı tasarımlara sahip altın takılar da hediye edilebilir. Son yıllarda bebek temalı altın takı modellerinin çeşitliliği de oldukça artmıştır. Anne ve bebek figürlerinin kullanıldığı tasarımların yanında, nazar boncuklu bebek bilekliği gibi ürünler bir hayli popülerdir. Bunlarla beraber masumluğu ve saflığı simgelediği için melek kanadı figürüyle tasarlanmış altın modelleri de çokça tercih edilmektedir. İsimli bebek yastığını gören misafirleriniz getirdikleri hediyelerin nereye takılacağını hemen fark edeceklerdir.

Bebeğiniz için takılan altınlar için bebeğin yanında bir isimli bebek yastığı bulunması işinizi çok kolaylaştıracaktır. Çeşitli süslemeler ve çengelli iğne eşliğinde getirilen altınlar rahatlıkla bu ürüne takılabilir. Bebek takı yastığı süslü ve isimli olarak hazırlandığı için çok zarif bir görüntüsü vardır. Bebek takılarında da kullanılan ve bebeğinizin masumluğuna ve saflığına vurgu yapan melek kanadı süslemesine sahip ürün, çekileceğiniz fotoğraflarda bebeğinizin çok güzel kareler vermesini sağlayacaktır.

Aynı desene sahip isimli ve melek kanatlı bebek tulumu ve bebek battaniyesi ürünlerini bu ürünle bir araya getirip set oluşturmak isterseniz, ilgili kategorileri ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Bebek Yastığı Süslü, İsimli ve Melek Kanatlı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • 2 parçadan oluşur ve bu sayede nakışlı yastık kılıfı çıkarılabilir. %100 pamuk poplin kumaştan dikilmiştir.
  • Ürün adresinize içi dolu, nakışlanmış, süslenmiş ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordonla çevrelenmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfı çıkarılarak makinede veya elde yıkanabilir. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeler (örneğin aplike vb.) cırtcırtlıdır. Bu nedenle, hasar görmemeleri için, süslemeleri yastık kılıfından ayrı bir şekilde elde temizlemeniz önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.