x

İsme Özel Nakışlı Söz Tepsisi ve Nişan Tepsisi

Hayatımızın en önemli dönemeçlerinde sevdiklerimizin de yanımızda olması bizim için her zaman olumludur. Bu dönemeçlerden biri olan evlilikte, hayatımızı birleştireceğimiz kişiyle güzel bir dizi tören organize etmenin faydaları saymakla bitmez. Özellikle gelin ve damat adaylarının kusursuz bir şekilde hazırlanması gereken bu törenleri şık detaylarla süslemek olmazsa olmaz. Düğün öncesi söz ve nişan gibi törenleri planlarken yapılan en büyük hatalardan birisi detaylara dikkat etmemektir. Bu detaylar küçük gibi gözükse de gelin ve damat adayları için ve bilhassa davetliler için değerlidir. Onlara göz alıcı bir görüntü sunmakla birlikte eksiksiz bir planlama yapıldığını göstermek hoş bir durumdur. Bu yüzden kategorimiz içerisinde yer alan nişan tepsisi ve söz tepsisi modelleri tam size göre! Çünkü her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürken, yüzüklerin konulacağı tepsiyi göz ardı etmemek gerekir.

Yüzük Tepsilerinde Nakışın Göz Alıcılığı

Düğün töreni öncesi düzenlenen söz ve sonrasında nişan töreni hayatımızın kayda değer dönemeçlerinden biridir. Bunlar için yapılması gerekenler aşağı yukarı belli olsa bile, geleneksel olarak gelinin organize ettiği bu merasimlerde kullanılacak tepsi hem zarif hem de dikkat çekici olmalıdır. Çünkü yüzükler takılırken ve kurdele kesilirken çekilen fotoğraf ve videolarda yüzük tepsisi de yer almaktadır. Dolayısıyla bu tepsi bir hayli önemlidir. Kategorimizde bulunan ürünler kişiye özel olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Nakış yöntemi kullanılarak özenle hazırlanan bu nişan tepsisi modelleri tercih edilen kumaş rengi ve nakış ipliği rengi ile isme özel hale getirilmektedir. Her birinin üzerinde güzel bir desen yer alan bu tepsiler, gelin ve damadın ismi yazıldığında daha da güzelleşmektedir. Bazı modellerde merasim tarihi de işlenebilmektedir. Merasim sonrası gelinin çeyizine konularak yeni gelin evinde dekoratif eşya olarak kullanılabilir bir ürün olması daha da büyük bir tercih sebebi olmaktadır.

Düğün Sezonunun Trend Nişan Tepsileri

Genel olarak ürünlerde kullanılacak olan kumaş ve nakış ipliği renklerini sizler belirleyebilirsiniz. Bu, kategorimiz içerisinde bulunan tüm modeller için geçerlidir. Dilediğiniz şekilde özelleştirebileceğiniz son moda nişan tepsisi modelleri sizlere renk konusunda birçok alternatif sunmaktadır. Bu alternatifler arasından seçtiğiniz renk ipliklerle nakışlanan ürünler mümkün olan en kısa süre içinde kargo firmasına teslim edilerek merasim gününden önce sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünlerde ahşap kasnak, kumaş ve nakış iplikleri dışında sağlığa zararlı olabilecek herhangi bir malzeme kullanmamaya özen gösterilmektedir. Tüm ahşap nişan tepsisi modelleri kullanıcılarımızın zevk ve taleplerine uygun tasarlanmıştır.

26 cm çapındaki her bir kasnak nişan tepsisi oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Göz alıcı gözüken bu ürünleri en özel gününüzde kullanmak için NadirHediye’yi ziyaret edebilirsiniz. Kanaviçe nişan tepsisi modellerini bulabileceğiniz bu kategorimiz içerisinde tüm modellere göz atabilir, dilediğiniz modeli özelleştirerek sepetinize ekleyebilirsiniz. NadirHediye olarak her biri birbirinden zengin ürünleri sizlere sunarak en kısa zamanda adresinize gönderiyoruz. Kendi üretimimiz olan bu ürünleri sağlam bir biçimde sizlere ulaştırarak en özel günlerinize imzamızı atıyor ve yanınızda oluyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.