Nazar Duası Takı Yastığı - İsme Özel Nakışlı

Fiyat
:
69,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • Nazar duası takı yastığı altın sarısı nakış ipliği ile nakışlanmış nazar duasının altına yeni doğan bebeğinizin isminin yazılmasıyla hazırlanır. Altın sarısı nakış ipliğin takı yastığına ne kadar çok yakıştığını ürün görselinde görebilirsiniz. Bunun yanında iplik rengini değiştirmek isterseniz seçenekler arasında sizin için en uygun nakış ipliği rengini seçebileceğinizi lütfen unutmayınız.

  Göz değmesi olarak adlandırılan nazar kavramı pek çok kişi için çok önemlidir. Gündelik hayatta başkaları tarafından beğenilmek insanın çok hoşuna gitse de nazar değmesiyle bu beğenmenin maddi veya manevi sıkıntılara sebep olabileceğine inanılır. Göz değmesi ya da nazar değmesiden en çok etkilenen kişilerin bebekler ve hamile anneler olduğu düşünülür. Dünyadaki en değer verdiğimiz varlık olan bebeğinizi bu sıkıntılardan korumak için nazar duası takı yastığını bebeğinizin başucuna koyabilirsiniz.

  Çok şık bir görüntüye de sahip olan bu nazar duası takı yastığı bebeğinizi ziyarete gelen misafirlerin getirdikleri takıları da rahatlıkla takmalarına yardımcı olacaktır. Daha sonrasında bebeğinizin odasında rahatlıkla dekoratif yastık olarak da kullanmaya devam edebileceğiniz bu nazar duası takı yastığı hem bebeğinizi manevi olarak koruyacak hem de bebeğinizin odasına çok güzel bir görüntü katacak.

  Yastık üzerinde yazan nazar duasının Türkçe karşılığı aşağıdaki gibidir.

  "İkinizi de (Hasan ve Hüseyin r.a.) bütün şeytanların, zehirli mahlukatın ve nazarı isabet eden kötü gözden (göz değmesinden) Allâhü Teâlanın kelimât-ı tâmmesine (noksansız kelimelerine) sığındırırım."

  Bu yastığına alternatif olarak diler takı yastıklarımızı incelemek isterseniz isme özel takı yastığı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Takı yastığı ile beraber bebeğinizin ihtiyaçları arasında bulunan bebek tulumu ve bebek battaniyesi ürünlerini de incelemek isterseniz linkleri tıklayabilirsiniz.

  Nazar Duası Takı Yastığı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler


  - Takı yastığı 40 x 30 cm boyutlarındadır.

  - Arkadan fermuarlıdır. 2 Parçadır. Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı. Nakışlı yastık kılıf %100 pamuk poplin kumaş kullanılarak dikilmiştir.

  - Takı yastığı, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir. Ürün resminde görüldüğü gibi.

  - Takı yastığının etrafına, nakış iplik rengiyle uyum içinde olan şerit kordonla geçilmiştir.

  - Kullanılan nakış iplikleri kanserojen madde içermez. Yüksek kaliteli, parlak nakış iplikleri kullanılmaktadır.

  - Fermuarlı kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.

  - Yastıkta kullanılan süslemeler (örneğin şerit kordon, aplike vb.) yapıştırılmıştır. Bu nedenle, hasar görmemeleri için, yastık kılıfından ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.