x

Nazar Duası Takı Yastığı - İsme Özel Nakışlı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Nazar duası takı yastığı, altın sarısı (gold) renk nakış ipliği ile işlenen nazar duasının altına yeni doğan bebeğinizin isminin yazılmasıyla hazırlanır. Altın sarısı nakış ipliğinin yastığa ne kadar çok yakıştığını ürün görseli yansıtmaktadır. Bunun yanında, iplik rengini değiştirmek isterseniz, iplik rengi seçenekleri arasından tercihte bulunabileceğinizi lütfen unutmayın.

Göz değmesi olarak adlandırılan nazar kavramı pek çok kişi için çok önemlidir. Gündelik hayatta başkaları tarafından beğenilmek insanın çok hoşuna gitse dahi, nazar değmesiyle bu beğenmenin maddi veya manevi sıkıntılara sebep olabileceğine inanılır. Göz değmesi ya da nazar değmesiden en çok etkilenen kişilerin bebekler ve hamile anneler olduğu düşünülür. Dünyadaki en değer verdiğiniz varlık olan bebeğinizi bu sıkıntılardan korumak için isimli takı yastığını bebeğinizin başucuna koyabilirsiniz.

Çok şık bir görüntüye de sahip olan bu isimli bebek yastığı, bebeğinizi ziyarete gelen misafirlerin getirdikleri takıları da rahatlıkla takmalarına yardımcı olacaktır. Daha sonrasında bebeğinizin odasında rahatlıkla dekoratif yastık olarak da kullanmaya devam edebileceğiniz bu ürün hem bebeğinizi manevi olarak koruyacak hem de bebeğinizin odasına çok güzel bir görüntü katacaktır.

Yastık üzerinde yazan nazar duasının Türkçe karşılığı aşağıdaki gibidir:

"İkinizi de (Hasan ve Hüseyin r.a.) bütün şeytanlardan, zehirli mahlukattan ve nazarı isabet eden kötü gözden (göz değmesinden) Allâhü Teâlanın kelimât-ı tâmmesine (noksansız kelimelerine) sığındırırım."

Bu yastığa alternatif olarak benzer ürünlerimizi incelemek isterseniz, isme özel takı yastığı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Takı yastığı ile beraber bebeğinizin ihtiyaçları arasında bulunan bebek tulumu ve bebek battaniyesi ürünlerini de incelemek isterseniz, ilgili kategorileri inceleyebiliriniz.

Nazar Duası Takı Yastığı - İsme Özel Nakışlı Hakkında Bilgi


  • Ürün 40 x 30 cm boyutlarındadır.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen kılıf kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. 
  • Nakışlı yastık kılıfı %100 pamuk poplin kumaş kullanılarak dikilmiştir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir. Ürün resminde görüldüğü gibidir.
  • Ürünün etrafına, nakış ipliği rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmektedir.
  • Kullanılan nakış iplikleri kanserojen madde içermez. Yüksek kaliteli, parlak nakış iplikleri kullanılmaktadır.
  • Yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.