x

Garanti ve İade Koşulları

NADİRHEDİYE GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

NadirHediye'nin garanti ve iade işlemlerinde uyguladığı koşullar aşağıdaki gibidir.

Garanti Koşulları

Aksi belirtilmediği takdirde, tüm ürünler üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için, kargo teslimatı esnasında ürünü kontrol etmeniz ve üründe herhangi bir hasar görürseniz kargo görevlisine tutanak tutturmanız ve ürünü teslim almamanız gerekmektedir. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

İnternet sitemiz üzerinden satın aldığınız herhangi bir ürünün hatalı çıkması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içerisinde bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunun için İletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Bunu takiben anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Satın almış olduğunuz üründe meydana gelen hata müşteri kullanımından kaynaklanıyorsa veya 14 (on dört) günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa, ürünün iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadesi ve değişiminde Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İnternet sitemiz üzerinden satın aldığınız bir ürünü teslim aldığınız tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir mazeret göstermeksizin iade edebilirsiniz. Fakat bunun için öncesinde bizimle iletişime geçmeniz ve ayrıca ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.


“Kişiye Özel Ürün”, satın alım esnasında belirttiğiniz istek ve talepler doğrultusunda size özel olarak üretilen ve niteliği itibarıyla iade edilmesi halinde başka bir kişiye yeniden satışı mümkün olmayan ürünlerdir. NadirHediye kaynaklı hatalar (örneğin sipariş verdiğiniz ürünün belirttiğiniz renkte veya bedende hazırlanmaması, yazım yanlışı vb.) hariç olmak üzere, kişiye özel ürünlerin iadesi mümkün değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.