x

Sünnet Takı Yastığı - İsimli Sünnet Altın Yastığı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Sünnet takı yastığı beyaz, lacivert, kırmızı, gri veya gold renk saten kumaş üzerine dilediğiniz renk nakış ipliği ile bebeğinizin ismi nakışlanarak hazırlanmaktadır. İhtişamlı bir kral tacının da bebeğinizin ismine eşlik ettiği çok şık bir tasarıma sahip olan bu ürün, sünnet düğününüzde dikkatleri üzerinde toplayacak.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sünnet düğün törenlerinin sayısında hızlı bir artış olmaktadır. Sünnet düğünleri, anne ve babalar tarafından detaylı bir şekilde düşünülmesi ve planlanması gereken davetlerdir. Sünnet kıyafetinin seçimi, gelen misafirlere armağan edilecek hediyelikler, sünnet düğünü mekanının belirlenmesi, bu mekanın süslemesinin kararlaştırılması gibi ana konularla beraber pek çok küçük detay sünnet organizasyonu için olmazsa olmazdır. Sünnet töreninde altın takmak geleneklerimizin bir parçasıdır. Sünnet törenine katılan misafirleriniz, sünnet olan oğlunuz için hediye olarak getirdikleri altınları bu takı yastığına rahatlıkla takabilirler.

Sünnet altın yastığı isme özel olarak hazırlandığı için sünnet töreniniz bittikten sonra hatıra olarak saklayabileceğiniz eşsiz bir hatıra eşyasına dönüşecektir. Yıllar sonra bile bu yastık sayesinde bu güzel günleri hatırlayıp yâd edebilirsiniz.

Sünnet takı yastığı olarak alternatif takı yastıklarımızı incelemek için isimli takı yastıkları kategorimizi inceleyebilirsiniz. Aynı zaman da nazar duası takı yastığı ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz.

Sünnet Takı Yastığı - İsimli Sünnet Altın Yastığı Hakkında Bilgi


  • Ürün 35 x 30 cm boyutlarındadır.
  • Yastığın içinde astar bulunmaktadır ve astarın içi de boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Saten kumaştan dikilmiş olan yastık, parlak dokusuyla göz alıcıdır.
  • Yastık; içi dolu, dikilmiş ve kullanıma hazır bir şekilde kargolanmaktadır.
  • Yastığın etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmektedir.
  • Nakış ipliklerinin kendine has parlak bir yapısı bulunmaktadır. Saten kumaş ile iplik renklerinin parlaklığı sünnet töreni için çok güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Kullanılan iplikler hiçbir zararlı madde içermez.
  • Yıkama sıcaklığı maksimum 30°C olmalıdır. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Nakışlı yüzeyin tersinden ütülemeniz önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.