x

Bebek İçin İsme Özel Nakışlı Ürünler

Günümüzde pek çok anne, dokuz ay süren meşakkatli bir sürecin sonunda dünyaya getirdiği bebeğine mümkün olan en iyi hayatı sunmaya özen göstermektedir. Baba da ortaya çıkan yeni sorumluluklar sonucunda anneyle birlikte ailenin en büyük yükünü sırtlanmaktadır. Anne ve baba yeri geldiğinde ortak roller benimsemekte, yeri geldiğinde de farklı roller üstlenmektedir. Kimi zaman anne baba olurken, kimi zaman da baba anne olmaktadır. Dünyaya yeni gelen yavrularına her şeyin en iyisini sunmaya çalışan bir anne ve babanın yapacağı en doğru şey; ona güzel bir dünya miras bırakmak, bildiklerini öğretmek, iyi bir ahlaka ve insan olmaya teşvik etmektir. Bunları yapan her aile görevini başarıyla tamamlamış addedilir. Özellikle kültürümüzde aile olmanın önemi büyüktür. Eskiden beri çocukların dünyaya geldiği gün kutsanmakta ve törenlerle tebliğ edilmektedir. Bugün de aileler bebeklerini en güzel şekilde karşılamak için çeşitli törenlere girişmektedir. Yeni doğan bebek hediyelik eşyaları da bu mutlu günü sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için en iyi seçeneklerin başında gelmektedir.

Göz Alıcı Lohusa Terliği ve Lohusa Tacı Modelleriyle Konforu Yakalayın

Günümüzde, sosyal medya gibi mecraların yaygınlaşmasıyla, anne ve babalar düzenledikleri organizasyonları sosyal medyada paylaşmaktadır. Bu durum genel kabul görürken, sosyal medya birçok kişinin bebeğinin dünyaya gelişini kutladığı etkinlikleri sevdiklerine ulaştırabileceği bir platform halini almıştır. Böylelikle pek çok aile, sosyal medyanın da etkisiyle, bebeklerinin dünyaya gelişini kutlamaya başlamıştır. Bu kutlamalar yapılırken elbette birçok aksesuar, süs ve malzeme gerekli olmaktadır. Özellikle anneler için lohusa terliği ve lohusa tacı gibi aksesuarlar tercih sebebi olmaktadır. Doğum sonrasında başlayan lohusa dönemi, kimi anneler için dikkat edilmesi gereken hassas bir dönem olabilmektedir. Böylesine hassas bir dönemde, bebek ziyaretlerinde yaşanan mutlu anlarda, terlik ve tacın anneye moral anlamında etkisi oldukça yüksek olmaktadır. Bir de lohusa sabahlığı ile kombin edilen bu ürünler daha da güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

İsme Özel Lavanta Keseleri ile Misafirlerinizi Hediyeliklerinizle Etkileyin

Bu dönemde, çoğunlukla şeker içeren klasik hediyelik eşyaların yerine, yeni nesil hediyelik eşyalar oldukça popülerdir. Artık daha yaratıcı ve sıra dışı hediyelikler revaçtadır. Özellikle bebeğin dünyaya gelişiyle birlikte yaşanan sevinci en iyi yansıtan ve ziyarete gelenlere hoş anılar bırakmak amacını taşıyan lavanta kesesi gibi hediyelikler, bebeği görmeye gelenler için şirin bir hediyelik olmaktadır. Kategorimiz içerisinde bulunan bu ürünler özelleştirilebilir olduğundan dolayı, klasik hediyeliklerden bir adım öne çıkmaktadır. Birbirinden farklı modellere sahip lavanta keselerinde kullanılan kumaşın rengi, nakış ipliğinin rengi ve isim kartı özelleştirilebilirdir. Böylelikle anne ve baba bebeğine özel ürün tasarlayarak ziyaretçilerini etkileyebilmektedir.

İsimli Bebek Kapı Süsü veya Doğum Panosu ile Bebek Odanıza Şıklık Katın

Kategorimizde yer alan bebek kapı süsü gibi hediyeler, ziyarete gelenler için belirleyici nitelikte olmaktadır. Üzerine nakışla işlenen bebeğin ismiyle birlikte bebek odasının ya da hastane odasının kapısına asılan bu kapı süsleri, odanın dekorasyonuna şık bir katkı sunmaktadır. Bu kapı süslerinin ahşap kasnak ve kumaştan hazırlanması da natürel bir hava katmaktadır. Ahşap kasnağa gerilen kumaş, yaratıcı bir görüntü sunarken, özgün ve geleneksel bir hava da estirmektedir. Doğum panosu ise bebeğin isminin yanı sıra doğduğu tarihi ve saati, kilosunu ve boyunu barındırmaktadır. Bebek doğduktan sonra satın alınabilecek bu ürünler bir ömür boyu hatıra olarak saklanabilecek cinsten bir hediyedir.

İsimli Bebek Tulumu Modelleriyle En Güzel Hediyeyi Verin

Yeni doğan bir bebeği ziyarete gelenlere armağan etmek için alınan hediyeliklerin yanı sıra, bebeği ziyarete giderken alınacak hediyeler de önemlidir. İşlevsellik taşıyan ve zevkli desenler barındıran bebek tulumu modelleri de kategorimizde yer almaktadır. %100 pamuklu penye kumaştan üretilen, bebeklerin hassas cildine zarar vermeyen ve en güzel şekilde kullanım sunan bu ürünler; tulum, bere ve eldivenden oluşmaktadır. Nakış tekniğiyle üzerine isim işlenerek isimli bebek tulumu halini almaktadır. Böylece bebeğinize melek kanatlı tulum giydirebilir, fotoğraf ve video çekebilirsiniz.

%100 Pamuklu Penye Bebek Battaniyesi ile Bebeğinizi Sıcak Tutun

Tüm bu ürünlere ek olarak, kategorimizde yer alan bebek battaniyesi modelleri de %100 pamuklu penye kumaştan üretilmektedir. Bu battaniyeler, tıpkı tulumlarda olduğu gibi, üzerine nakışla desen ve bebeğin ismi işlenerek isme özel hale gelmektedir. ‘Yeni doğan bebeğe ne hediye alınır?’ diye düşünenler için kurtarıcı niteliğinde olan bu ürünler, hediyeyi alan tarafından uzun yıllar boyunca kullanılabilir ve sonrasında hatıra olarak saklanabilir.

İsimli Takı Yastıkları ile Bebeğinize Takı Takmak İsteyenlere Yardımcı Olun

Yeni doğan bir bebeği ziyarete gelen misafirlerin takacağı altın gibi hediyeler düşünülerek üretilen bebek takı yastığı %100 pamuklu poplin kumaştan üretilmektedir. 35 cm x 35 cm boyutlarında olan bu ürünler, farklı desenlere sahip olmakla birlikte, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bebek ya da hastane odasına hoş ve şirin bir hava katan bu takı yastıkları, bebeği görmeye gelen ve takı takmak isteyen ziyaretçilere yardımcı olurken, onları büyüler niteliktedir. Bu şirin ürünlere sahip olmak için tek yapılması gereken modeli belirlemek, kumaş rengini ve nakış ipliği rengini seçmek ve üzerine nakışla işlenecek ismi ilgili alana yazmaktır.

Bebek Hastane Çıkışı Setleri ile Tüm İhtiyaçlarınızı Tek Seferde Karşılayın

Yeni doğan bir bebeğin giyeceği kıyafetleri seçerken oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. Hassas bir cilde sahip olan yeni doğan bebeklerin kıyafetleri mutlaka %100 pamuklu kumaştan üretilmeli ve üzerindeki çıtçıt ve düğme gibi aksesuarlar antialerjik olmalıdır. Kategorimizde yer alan hastane çıkışı ürünleri tüm bu gereksinimleri karşılamaktadır.

İster bir anne adayı ister sevdiklerinizin yeni doğan bebeğine hediye almak isteyen birisi olun,

  • bebek tulumu,
  • bere,
  • eldiven,
  • bebek battaniyesi,
  • ağız mendili,
  • mama önlüğü,
  • üst zıbın,
  • iç zıbın,
  • patikli tek alt ve
  • çıtçıtlı badi (kısa kollu)


olmak üzere 10 parçadan oluşan bu 10’lu set ile bebeğin tüm ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılamış olursunuz.

Fark Yaratan Sıra Dışı Hediyeler

Bebek için nakışlı ürünlerin bulunduğu bu harika kategori içerisinden dilediğiniz sıra dışı hediyeyi alarak fark yaratabilirsiniz. Düzenlediğiniz organizasyonlarda misafirlerinize güzel bir hediyelik armağan ederek tatlı bir sürpriz yapabilir, yaptığınız bebek ziyaretlerinde yeni anne ve babayı bir hayli mutlu edebilirsiniz. NadirHediye olarak bu yaklaşımınızı önemsiyor ve en uygun ürünleri üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bebek için en güzel ürünler, en kaliteli malzemelerden ve en yaratıcı fikirlerden çıkar. Bir bebeğin dünyaya gelişini kutlamak adına ürettiğimiz yaratıcı işleri değerlendirebilir ve NadirHediye’nin yanınızda olmasına imkân tanıyabilirsiniz.

Bebeğinizin Hassas Cildine Uygun Bebek Bornozu İle Bebeğinizi Kurulayın

Bebeğinizin hassas cildi göz önünde bulundurularak %100 pamuklu penye kumaştan üretilmiş olan bebek bornozu setleri bebeğinizin doğduğu andan 3 yaşına kadar her banyosunda yanında olacaktır. Üstelik hem bornozun hem de başlıklı havlunun üzerine ismi nakış ile işlenmektedir. Bu set bebek bornozu, bebek havlusu, bir çift terlik ve kese olmak üzere dört parçadan oluşmakta ve bebeğinizin banyo tekstili ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. Havlu 1 yaşına kadar, bornoz ise 3 yaşına kadar kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.