x

Konforlu Lohusa Terliği Seti

270,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üreterek özellikle annelerin mutlu günlerinde yanında olan NadirHediye, şimdi de lohusa sepeti ile karşınızda. Lohusa ürünleri, yeni doğum yapan annelerin bu hassas döneminde ihtiyaç duyduğu ve genel olarak doğumdan önce kararlaştırıp satın aldığı ürünlerdir. Bunun yanında kendini iyi hissetmek isteyen anneler, bebeklerini ziyaret edenlere şık gözükmek adına lohusa terliği gibi aksesuarlara ihtiyaç duyabilir. Ancak bunlar dekore edilen hastane veya bebek odasının renkleriyle uyumlu ve aynı zamanda rahat olmalıdır.

Hem böylesi bir dönemde maksimum konfor sağlamak hem de zarafet katmak adına pembe renklerin hâkim olduğu bu lohusa takımı tam size göre. Minik bir prenses annesi olarak ikramlardan dekorasyona kadar her bir detayı büyük bir heyecan ve özenle planladığınız bebek görmesi organizasyonunda misafirlerinizi ağırlarken terliklerinizle rahat edebilirsiniz. Bununla birlikte fotoğraf çekimlerinde ve daha pek çok aktivitede şirin tacı da takabilir ve böylece lohusa terlik seti ile keyfinizi katlayacak aksesuarları kullanabilirsiniz.

Siparişinizi oluştururken yaptığınız seçimler doğrultusunda titizlikle hazırlanan bu ürünümüz her ne kadar kız bebek annelerine hitap ediyor olsa da pembeye gönül vermiş olan erkek bebek anneleri tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir. Buna ek olarak gerek terlik gerek lohusa tacı için pembe renkli zarif çiçeklerin kullanıldığı bu setin mavi çiçekli alternatifi de mevcuttur.

NadirHediye olarak lohusa dönemine girecek/girmiş olan annelere en göz alıcı aksesuarları sunuyoruz. Dahası, siparişinizi hızlı kargo ile en kısa süre içinde sizlere teslim ediyoruz. Lohusa tacı terliği ile bebek ziyaretlerinizi en tatlı şekilde geçirmek için tek yapmanız gereken sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlamak.

Konforlu Lohusa Terliği Seti Hakkında Bilgi


  • Set, 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet incili taçtan oluşur.
  • Terlik ve taçtan oluşan setin süslemesinde devekuşu tüyü, kurdeleden yapılmış pembe çiçekler, şerit inci ve pembe kurdele kullanılmıştır.
  • Seti hazırlayabilmemiz için terlik numarasını seçmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.